[ad_1]

یوتیوب به Engadget اعلام کرد که برای به چالش کشیدن ادعاهای ارسال شده قبل از 9 دسامبر به داشبورد خود اعتماد خواهد کرد. یوتیوب در یک پست وبلاگی در توصیف آخرین حرکات اعلام کرد که محتوای ادعای تقلب گسترده در انتخابات قبلی ریاست جمهوری آمریکا را ممنوع کرده و به “نظرات ضد و نقیض” اجازه می دهد تا آرا را هنوز در جریان بگذارند.

این شرکت همچنین گفت كه اقدامات ضد اطلاعاتی آن در طول انتخابات م effectiveثر بود. وی بیش از 8000 کانال و “هزاران” ویدیو را به اتهامات “مضر و گمراه کننده” از ماه سپتامبر با بیش از 77 درصد از فیلم ها قبل از 100 بازدید بارگیری کرد. یوتیوب افزود ، پنل های حقیقت یاب از زمان انتخابات 3 نوامبر بیش از 200000 بار فعال شده اند.

سیاست کسانی که اصرار دارند تقلب در انتخابات بوده را خوشایند نخواهد کرد. به ویژه ، رئیس جمهور ترامپ به انتقام از غول های اینترنتی معروف است که ادعاهای او ، از جمله نتایج انتخابات را بررسی می کنند. با این حال ، یوتیوب به وضوح احساس می کند که از محافظت محکم برخوردار است – به اطلاعات رسمی اشاره دارد ، که انتظار نمی رود تا زمان آغاز به کار خود در 20 ژانویه تغییر کند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر