YouTube با احترام نظرات را تشویق می کند


یوتیوب

این به روزرسانی بخشی از تلاش گسترده YouTube برای کاهش سخنان نفرت انگیز و عادلانه جلوه دادن سیستم عامل خود برای همه سازندگان آن است. علاوه بر پنجره های بازشو جدید ، این ویژگی جدیدی را برای YouTube Studio آزمایش می کند که به طور خودکار “نظرات بالقوه نامناسب و توهین آمیز” را فیلتر می کند تا سازندگان ویدیو نتوانند آنها را راحت تر ببینند.

این شرکت همچنین سال آینده تلاش های جدیدی را برای ارزیابی سوگیری در عملکردهای درآمدزا انجام خواهد داد. یوتیوب می گوید اگرچه “از برخی سازندگان” نگرانی شنیده است “، اما در حال حاضر هیچ روش خوبی برای رسیدگی به این ادعاها وجود ندارد ، زیرا این شرکت هیچ داده ای در مورد نحوه شناسایی سازندگان ویدیو ندارد.

برای رسیدگی به این موضوع ، YouTube از صاحبان کانال می خواهد که داوطلبانه اطلاعات مربوط به جنسیت ، گرایش جنسی ، نژاد و قومیت خود را فاش کنند تا بررسی کند که آیا ممکن است در سیستم های آن تعصب نسبت به گروه های خاصی وجود داشته باشد. یوتیوب در یک پست وبلاگی نوشت: “بعد ، ما از نزدیک به نحوه برخورد با محتوای جوامع مختلف در سیستم های جستجو و کشف و جریان درآمد خود نگاه خواهیم کرد.” “ما همچنین به دنبال الگوهای احتمالی نفرت ، آزار و اذیت و تبعیض خواهیم بود که ممکن است برخی از جوامع را بیش از دیگران تحت تأثیر قرار دهد.” یوتیوب می گوید که یافته های خود را فاش می کند و “متعهد است که برای رفع مواردی که شناسایی کرده تلاش کند ، اما نه جزئیات مربوط به مدت زمان کار یا زمان گسترش مطالعه در خارج از ایالات متحده را ارائه دهید.

حتما بخوانید:
این مشارکت سود فراوانی برای ورساچه به ارمغان آورد


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید