[ad_1]

بخشی از الهامات این مسابقه از XPrize Roadmap Future of Food Impact بود که به تازگی منتشر شده است. در این گزارش ، این سازمان 12 “فرصت موفقیت” را برجسته كرده است كه می تواند روزی به زنجیره تأمین غذایی جهانی عادلانه و پایدارتر منجر شود. یکی از امکاناتی که سازمان به آن اشاره می کند منابع جایگزین پروتئین است. “… نیاز به پروتئینهای جایگزین در مقیاس بزرگ به عنوان یک منطقه تأثیرگذار مهم شناسایی شده است که نیاز به پیشرفتهای چشمگیر فن آوری ، کاهش قیمت و تغییرات قابل توجه در ترجیحات مصرف کننده دارد – همه اینها با حفظ سلامت مثبت و منافع زیست محیطی در مقایسه با معمول است پروتئین های مبتنی بر حیوانات ، “گفت XPrize.

XPrize همچنین زمان زیادی را صرف صحبت در مورد امنیت غذایی می کند. این چیزی است که اغلب هنگام صحبت از گوشت تقلبی تحت تأثیر قرار نمی گیرد. و بالاخره این یک مسئله فوری است. سال گذشته ، سازمان ملل در گزارشی پیش بینی کرد که تغییرات آب و هوایی می تواند تعداد ماهیانی که مردم می توانند به طور پایدار ماهی بگیرند را تا پایان قرن 25 درصد کاهش دهد. غذاهای دریایی در حال حاضر حدود 17 درصد از رژیم غذایی پروتئین حیوانی جهان را تشکیل می دهند. اینها جوامع بسیاری هستند که منبع اصلی پروتئین آنها به دلیل تغییرات آب و هوایی مختل می شود.

کسانی که می خواهند در محتوای “خوراک میلیارد بعدی” شرکت کنند باید تا 28 آوریل 2021 ثبت نام کنند. این سازمان در مجموع 15 میلیون دلار به برندگان جایزه بزرگ توزیع می کند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر