[ad_1]

گارمین تقریباً تمام پیشرفته ترین فناوری خود را در پوشیدنی های Fenix ​​قرار می دهد. آنها دارای حسگرهای مختلفی هستند از جمله دستگاه های اندازه گیری ضربان قلب ، سنسورهای اکسیژن خون ، GPS داخلی ، ژیروسکوپ ، ارتفاع سنج ، شتاب سنج ، دماسنج و غیره. آنها همچنین دارای ویژگی هایی مانند Garmin Pay ، ناوبری نقطه به نقطه ، قابلیت LiveTrack و بلوتوث و ANT + برای اتصال به لوازم جانبی هستند. آنها همچنین تعداد دیوانه کننده ای از تمرینات ، از جمله دویدن ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، شنا ، اسکی ، اسنوبورد و سایر موارد را ردیابی می کنند ، بنابراین به احتمال زیاد هر کاری که می خواهید انجام دهید (چه در داخل و چه در خارج از منزل) ، می توانید آن را با ساعت Fenix ​​ردیابی کنید. .

سری Fenix ​​6 نیز بسیار زیباتر از ساعت های قبلی Fenix ​​است. Fenix ​​6 و 6S هر دو دارای قاب های استیل ضد زنگ و نمایشگرهای رنگی هستند که حتی در زیر تابش مستقیم خورشید نیز قابل مشاهده هستند. ما همچنین آنها را به دلیل ماندگاری باتری خود دوست داریم – هنگام استفاده از GPS حداقل 9 روز در حالت ساعت هوشمند و حداقل 25 ساعت عمر خواهید داشت.

نسخه های Fenix ​​Pro Solar و Sapphire نیز به فروش می رسند و چند ویژگی اضافی را به این ترکیب اضافه می کنند. یاقوت کبود از کریستال یاقوت کبود بر روی لنزهای خود استفاده می کند ، در حالی که نسخه خورشیدی دارای “پاور شیشه” است که شامل یک لنز خورشیدی شفاف در بالای ساعت است. دستگاه های سطح Fenix ​​Pro دارای یک حافظه داخلی داخلی نیز هستند ، بنابراین می توانید آهنگ ها و لیست های پخش را برای گوش دادن با خود ببرید ، حتی وقتی تلفن هوشمند ندارید.

دنبال می کنم EngadgetDeals در توییتر برای آخرین پیشنهادات فنی و نکات خرید.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر