[ad_1]

آیه به آیه شما را از استفاده از این جملات باز نمی دارد. می توانید آنها را کنار بگذارید یا خرج کنید یا آنها را همانطور که هست بپذیرید. این ابزار باید به شما الهام بگیرد ، نه اینکه یک شعر کامل از طرف شما ایجاد کند – اگرچه کم و بیش می توانید این کار را انجام دهید. هنگامی که مصراع را کامل کردید ، می توانید تعداد بیشتری از آنها را به شاهکار آینده خود اضافه کنید.

برای ایجاد این ابزار ، مهندسان گوگل “مجموعه بزرگی از شعر کلاسیک” را به سیستم ارسال کردند. آنها سپس از کارهای خود هر شاعر برای اصلاح الگوهای هوش مصنوعی استفاده کردند تا سبک نوشتن آنها را دلسرد کنند. آنها همچنین می خواستند هوش مصنوعی بتواند پیشنهادهای مناسب را ارائه دهد ، بنابراین ، طبق گفته مهندس دیو اوتوس ، “این سیستم برای درک معنایی کلی از این که کدام یک از سطرهای آیه به ترتیب بهتر از یک آیه قبلی است ، آموزش دیده است. بنابراین حتی اگر در موضوعاتی بنویسید در شعر کلاسیک رایج نیست ، این سیستم تمام تلاش خود را می کند تا پیشنهادهای مناسب را ارائه دهد. “

آیه به بیت ، سازگاری سبک شاعران کلاسیک را برای کمک به شکل گیری بیت های شما کاملاً خوب انجام می دهد ، حتی اگر برخی از پیشنهادهای وی اصلاً کارساز نباشد. در اینجا امیدواریم که گوگل سرانجام نسخه ای براساس کار رپرها ، مشهورترین شاعران معاصر ما ایجاد کند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر