Uber و Postmates اکنون یکسان هستند.


معامله تمام سهام تا حدی ناشی از سقوط تجارت اتومبیل اوبر پس از همه گیری COVID-19 بود. مارک مورد علاقه پستداران نیز در تعدادی از مناطق از جمله لس آنجلس و جنوب غربی از Uber قویتر است.

خرید Uber توسط Postmates ، اگرچه توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است ، اما ممکن است در رانندگان و رستوران هایی که از این سرویس استفاده می کنند ، عصبی شود. خوردن، در اوایل تابستان امسال ، گفت که این معامله “تعداد گزینه های درخواست تحویل را به سه کاهش می دهد” ، و توانایی افراد را برای صادرات تجارت خود به جای دیگر کاهش می دهد.

کمکی نمی کند که اوبر از منابع خود برای سرقت اقدامات اساسی محافظت از شغل ، مانند کالیفرنیا ، از رانندگان خود استفاده کرده است. وی هزینه زیادی را برای تلاش برای پیشنهاد 22 صرف کرد ، که حقوق اساسی مانند مرخصی اجباری بیمار ، حقوق اضافه کار و بازپرداخت را لغو کرد.

این قانون همچنین برای اطمینان از اینکه دولت های آینده بدون اکثریت بیش از حد در قانون کالیفرنیا برای لغو آن مبارزه خواهند کرد ، تهیه شده است. سیاست گزارش می دهد که دارا خسروشاهی ، مدیرعامل اوبر گفته است که این شرکت تلاش خواهد کرد تا تغییرات مشابه دیگری را در قوانین دیگر کشورها نیز در آینده ایجاد کند.

تمرکز Uber در تجارت و تهیه مواد غذایی و مواد غذایی در حال مثبت شدن در یک سال بد دیگر است. با وجود قفل و سفارشات سرپناه در سرتاسر جهان ، نیاز به تجارت برای سفر خوشامد به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

حتما بخوانید:
پکیج ایران رادیاتور تهران شوفاژکار

این شرکت در آخرین گزارش مالی خود اعلام کرد که در حالی که بخش تحرک آن درآمد 53 درصد را گزارش کرده است ، بخش Uber Eats 125 درصد گزارش کرده است. در آینده احتمالاً سرمایه گذاری در منطقه دو برابر خواهد شد تا به تقویت تجارت آن کمک کند ، در حالی که تحرک همچنان در همه گیر است.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید