Spotify با شاهزاده هری و مگان مارکل قرارداد پادکست اختصاصی منعقد کرده است


اگر بعد از فصل 4 میل به محتوای خانواده سلطنتی بیشتری دارید تاج، Spotify کمک خواهد کرد. امروز ، سرویس پخش جریان قرارداد پادکست اختصاصی با دوک و دوشس ساسکس ، شاهزاده هری و مگان مارکل را اعلام کرد. این زوج سلطنتی از سال 2021 میزبان و تولید بسیاری از پادکست ها خواهند بود. اگرچه باید یک سری کامل صبر کنید ، اولین موضوع در این ماه اولین بار در این ماه برگزار می شود: تهیه کننده ویژه تعطیلات Archewell Audio ، Duke و Duchess “شرکت تولید صدا و استودیوی تولید پادکست Gimlet متعلق به Spotify.

دوک و دوشس ساسکس در بیانیه مشترکی گفت: “آنچه در مورد پادکست دوست داریم این است که به همه یادآوری می کند کمی وقت بگذارند و واقعاً گوش کنند ، بدون اینکه حواس پرت شود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.” “با چالش های سال 2020 ، هرگز زمان مهم تری برای انجام این کار نبوده است ، زیرا وقتی داستان های یکدیگر را می شنویم و می شنویم ، به ما یادآوری می شود که چقدر با هم ارتباط داریم.” این زوج سلطنتی در ماه سپتامبر یک قرارداد چند ساله با Netflix امضا کردند تا “ایجاد محتوایی که باعث اطلاع رسانی و امیدواری شود.”


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>