Sonos پشتیبانی از تنظیمات Sub دوگانه را اضافه می کند


آیا می دانید چه چیزی بهتر از Sonos Sub است؟ دو مشترک امروز ، سازنده بلندگو تأیید کرد که طرفداران Sonos به زودی می توانند از Subs دوگانه در تنظیمات سینمای خانگی استفاده کنند. اما برای کار کردن ، شما به سخت افزار و نرم افزار خاصی احتیاج دارید. این شرکت در بیانیه مطبوعاتی به دلیل افزایش قدرت پردازش ، توضیح داد که حداقل یکی از Subs باید مدل نسل 3 باشد. جای تعجب نیست که آنها باید با بلندگوی Sonos دیگری – قسمت اصلی تنظیمات صوتی شما – مانند Arc ، Beam ، Playbar ، Playbase یا Amp جفت شوند. شما همچنین به برنامه S2 ، که در ماه ژوئن معرفی شد ، و همچنین به روزرسانی که امروز مدتی منتشر خواهد شد ، نیاز خواهید داشت.

فو اگر بتوانید این شرایط را برآورده کنید ، از نظر تئوری با کنترباس در خانه پاداش خواهید گرفت. اگر هنوز از دیدن تئاتر لذت نمی برید (موقعیتی کاملاً قابل درک) و می خواهید “تجربه صفحه نمایش بزرگ” را در خانه از نو بسازید ، این می تواند مفید باشد. با این حال ، س bigال بزرگ این است که شما با چنین تنظیماتی ابتدا چه چیزی را تماشا می کنید؟ من به سمت اصول (متاسفم ، کریستوفر نولان) در HBO Max.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>