Peloton سازنده تجهیزات تناسب اندام Precor را با قیمت 420 میلیون دلار خریداری خواهد کرد


مشکل این بود که Peloton حتی پس از دو برابر شدن ظرفیت تولید و راه اندازی کارخانه جدیدی در تایوان ، از تجهیزات کافی برخوردار نبود تا بتواند تمام این تقاضای جدید را تأمین کند. Precor اینجاست که وارد می شود: علاوه بر فعالیت به عنوان یک واحد تجاری در Peloton ، فضای تولید 625،000 فوت آن ، که بین Whitsett ، کارولینای شمالی و Woodinville ، واشنگتن تقسیم شده است ، در نهایت برای دفع آج ها و دوچرخه های Peloton جدید استفاده می شود.

این واقعیت که تجهیزات آینده Peloton حداقل تا حدی در ایالات متحده تولید خواهد شد ، در نهایت باید به معنای پایان تأخیرهایی باشد که بسیاری از سفارشات اخیر را به وجود آورده است. علاوه بر این ، پیوندهای موجود Precor به مدارس ، هتل ها و زنجیره های تناسب اندام می تواند پس از رفع محدودیت های COVID ، به Peloton راهی مناسب برای دسترسی به امکانات جدید بدهد.

وی گفت: “با ترکیب تیم های مستعد و متعهد تحقیق و توسعه و زنجیره تامین با تیم فوق العاده توانمند Precor و چندین دهه تجربه آنها ، ما معتقدیم که می توانیم از نظر نوآوری و مقیاس بازار تناسب اندام جهانی متصل را رهبری کنیم.” رئیس جمهور Peloton ویلیام لینچ.

این شرکت می گوید اولین سخت افزار ساخت Peloton در آمریکا “قبل از پایان سال تقویمی 2021” راه اندازی می شود ، که باید شرکت ترکیبی را در موقعیت پایداری قرار دهد تا تجارت خود را حتی بیشتر گسترش دهد. س biggerال بزرگتر این است که آیا اشتیاق مردم به سخت افزار Peloton پس از همه گیری کاملاً کاهش یافته و سرانجام از بین می رود – اما در حال حاضر ، این شرکت متعهد به بزرگ شدن است.

حتما بخوانید:
چرا آیفون 9 هرگز ساخته نشد؟


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید