MIT در حال ساخت سیستمی برای کمک به ربات ها در طراحی خود است.


محققان در دانشگاه MIT راهی را برای کامپیوتر طراحی کرده اند که اساساً بدن رباتیک خود را بر اساس قطعات موجود و مناطق محلی طراحی کند. این سیستم که RoboGrammar نامیده می شود ، می داند چه موانعی را برای پوشاندن و چه تجهیزاتی در دسترس است و همه کارهای دیگر را از آنجا کار می کند. آلن ژائو ، نویسنده اصلی مقاله ، به او گفت اخبار MIT گفت که با وجود وظایف متنوعی که ربات ها برای آنها استفاده می شود ، طراحی آنها “از نظر شکل و طرح کاملاً شبیه به هم هستند”.

ربات ها اغلب برای تقلید از انسان ، حیوانات (چهار پا) یا وسایل نقلیه ، دارای چرخ و باند طراحی شده اند. اما این ممکن است مفیدترین و م effectiveثرترین شکل نباشد ، بنابراین تنها محدودیت RoboGrammar محدودیت های عملی در مورد ساخت ربات ها است. به عنوان مثال ، در یک شبیه سازی که زمین با بسیاری از اسلالوم ها ناهموار بود ، بهترین طراحی بیش از هر چیز به کروکودیل شباهت دارد. سپس ربات در شبیه سازی زمین قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که به روشی منطقی کار می کند.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>