Mac هایی که از M1 استفاده می کنند می توانند برنامه های ویندوز را اجرا کنند ، البته با کمک CrossOver


همانطور که جرمی وایت از تیم CrossOver می نویسد ، “من نمی توانم به شما بگویم که چقدر عالی است. در زیر پوشش بسیار شبیه سازی وجود دارد تصور کنید – باینری ویندوز 32 بیتی 32 بیتی روی پل 32 تا 64 در Wine / CrossOver روی macOS ، روی پردازنده ARM که از x86 تقلید می کند ، اجرا می شود! “

ما به ابتدای تقلید رسیده ایم ، اما قدرت استثنایی M1 به این معنی است که تیم CrossOver قادر به اجرای بازی ها از جمله در میان ما و قلعه تیم 2. اگرچه این ویدئو نشان می دهد که نرخ فریم “در همه جا” بوده است ، اما این واقعیت که کاملاً کارآمد است بسیار قابل توجه است. همه این موارد بر روی ارزانترین لپ تاپ Apple Silicon که می توانید خریداری کنید ، یک MacBook Air با قیمت 999 دلار با 8 گیگابایت RAM تست شده است.

البته در اینجا فرصت های زیادی برای بهینه سازی وجود دارد ، اما به نظر می رسد تیم CrossOver اطمینان دارد که با برخی کارها اوضاع حتی بهتر خواهد شد. Mac M1 بهترین گزینه شما برای اجرای نرم افزار ویندوز نیست ، اما CrossOver نشان می دهد که دلیل گمشده ای نیست. در حقیقت ، Parallels که سالهاست در حال ساخت نرم افزار مجازی سازی ویندوز برای Mac است ، همچنین تایید کرده است که در حال ساخت نسخه ای از نرم افزار M1 Mac خود است – اما در حال حاضر به نظر می رسد CrossOver تنها گزینه باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=dJzo3TNVOT0


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
ورودی هوا چه انواعی دارد و کدام مناسب شماست؟

دیدگاهتان را بنویسید