LAFC از طریق تلفن های خود به بازدیدکنندگان استادیوم صوتی در سایت ارائه می دهد


از آنجایی که شبکه های کابلی در سال های اخیر برای بهبود تجربه تماشای ورزش در خانه تلاش کرده اند ، هنوز چیزی مانند سفر به استادیوم محلی برای دیدن نحوه بازی تیم میزبان شما وجود ندارد. اما هنگام مسافرت از مواردی مانند پیام های بازی به بازی صرف نظر می کنید. شرکتی به نام Mixhalo می خواهد بهترین علاقه مندان به ورزش را از هر دو جهان به دست آورد. این استارت آپ که توسط مایک انیزیگر ، گیتاریست اینکوبوس بنیان گذاشته شد ، این هفته قراردادی را با باشگاه فوتبال لس آنجلس امضا کرد تا استادیوم بانک کالیفرنیا این تیم را به فناوری صوتی بی سیم مجهز کند.

آینزیگر در مورد این فناوری گفت: “ایده این است كه شخصی را از ردیف عقب به عمل در زمین منتقل كنیم.” آکسیوس. با استفاده از برنامه Mixhalo که روی تلفن شما نصب شده است و یک هدفون در حالت آماده به کار ، می توانید در حالی که در جایگاه قرار دارید ، به صوت ، رادیو به اسپانیایی و محتوای اختصاصی از بخش های فن و 3252 گوش دهید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>