[ad_1]

App Store اکنون دارای برچسب هایی است که شیوه های حفظ حریم خصوصی هر برنامه را توصیف می کند. اکنون اپل از توسعه دهندگان می خواهد تا اطلاعاتی را در مورد نحوه استفاده از حریم خصوصی همراه با هر بروزرسانی یا برنامه جدید ارائه دهند. به همین ترتیب ، ممکن است برچسب های برنامه را نبینید که مدتی است به روز نشده اند.

همچنین برخی ویژگی های جدید برای iOS Photos وجود دارد. کاربران iPhone 12 Pro و Pro Max اکنون می توانند تصاویر را در قالب Apple ProRAW ضبط کنند و شما می توانید تصاویر را در برنامه Photos ویرایش کنید. شما می توانید با سرعت 25 فریم در ثانیه فیلم ضبط کنید و گزینه ای برای آینه کاری دوربین سلفی برای عکسهای ثابت در تلفن های مختلف iPhone 6s، 7، 8 و X و همچنین iPhone SE وجود دارد.

اپل برای سهولت یافتن نمایش ها و فیلم های اصلی این شرکت ، برنامه تلویزیون را با برگه Apple TV + به روز کرده است. شما می توانید لیست ها را براساس ژانر و سایر دسته ها مرور کنید. ویژگی App Clips نیز ارتقا یافته است. شما می توانید با اسکن کدهای ویدیویی برنامه های طراحی شده توسط اپل از طریق دوربین یا مرکز کنترل ، آنها را راه اندازی کنید.

از امروز ، چرخه قاعدگی نظارت بر سلامت گزینه ای را برای نشان دادن بارداری ، استفاده از بارداری یا شیردهی ارائه می دهد. Weather و Siri در حال حاضر توصیه های بهداشتی کیفیت هوا را در سطح خاصی در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، هند و مکزیک ارائه می دهند. هر دو ویژگی و Siri داده های کیفیت هوا را در سرزمین اصلی چین نمایش می دهند.

IOS 14.3 دارای تعدادی رفع اشکال است ، از جمله برای پیام های MMS که ممکن است دریافت نشوند ، و شارژر MagSafe Duo ممکن است با حداکثر توان آیفون را شارژ نکند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر