Instant Pot Duo Nova تا 50 دلار بازده دارد


اگر به نوعی آشنا نیستید ، Instant Pot دسته ای از وسایل کوچک آشپزخانه را در یکی ترکیب می کند. این شهرت بیشتر به دلیل قابلیت های پخت تحت فشار شناخته شده است ، اما Duo Nova از این قابلیت به همراه اجاق پلوپز ، زودپز ، دستگاه ماست ، صد ظرف ، بخارپز و موارد دیگر برخوردار است. این در واقع یک نسخه بهبود یافته از Instant Pot Duo است و یک درپوش اضافه می کند که بدون نیاز به تعویض اضافی به طور خودکار بسته می شود.

ما Duo Nova را به همه این دلایل ، همچنین کنترل های واضح ، ویژگی های ایمنی داخلی آن دوست داریم و در این حالت ظرفیت آن 6 کوارت است. این اندازه به اندازه کافی بزرگ است که غذایی را تهیه می کند که به راحتی یک خانواده شش نفره را تأمین می کند و اگر خانه شما خیلی بزرگ نباشد ، دستگاه پخت و پز خوبی خواهد بود.

اگر مبتدی Instant Pot باشید نمی توانید با Duo Nova اشتباه کنید – اما اگر مدلی کمی پیچیده تر می خواهید ، Instant Pot Duo Crisp که شامل درب شرکت سرخ کردنی است ، با قیمت 130 دلار در فروش باقی می ماند. Instant Pot WiFi هوشمند ، نسخه ای از چند کوکی که می توانید با تلفن هوشمند خود آن را کنترل کنید ، با قیمت 90 دلار نیز به فروش می رسد. این تنها 10 دلار بیشتر از قیمت پایین همیشگی است.

دنبال می کنم EngadgetDeals در توییتر برای آخرین پیشنهادات فنی و نکات خرید.
منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>