[ad_1]

سپس ، در تاریخ 8 دسامبر ، HTT اعلام کرد که با هیتاچی ریل ، یکی از بازیگران اصلی در صنعت راه آهن اروپا همکاری می کند. علاوه بر سرمایه گذاری مالی ، هیتاچی قول می دهد فناوری سیگنالینگ خود را که برای نظارت بر زمان واقعی قطار بسیار مهم است ، با این شرکت به اشتراک بگذارد. این پلتفرم ، معروف به ERTMS ، یک پروژه تمام اروپایی برای جایگزینی میراث سیگنالینگ راه آهن میراث با یک استاندارد برای کل قاره بود. این سیستم شامل ماژول هایی است که به قطارها کمک می کند تا با یکدیگر و همچنین با مسیر صحبت کنند. HTT می خواست تأکید کند که چگونه این معامله استقبال روزافزون بین شرکت راه آهن و شرکتی را که می خواهد انقلابی در آن ایجاد کند نشان می دهد. به عنوان بخشی از معامله ، هیتاچی همچنین در مورد ساخت سیستم در شبکه های هایپرلوپ آینده حق رد اول را دارد.

این پیام ها اگرچه منزوی هستند ، اما بخشی از استراتژی HTT برای ایجاد ائتلاف گسترده با شرکای موجود صنعت هستند. او مدتی است که با TÜV Süd ، ارزیابی کننده ایمنی محصولات آلمانی کار می کند تا دستورالعمل های ایمنی را برای تنظیمات هایپرلوپ در آینده تهیه کند. این شرکت همچنین با اپراتور بندر هامبورگ ، بزرگترین بندر دریایی آلمان همکاری کرده است تا به دنبال راه های بهتر برای جابجایی کالا باشد. حتی در گذشته ، در سال 2017 ، HTT با بیمه کننده مونیخ Re همکاری کرد تا گواهی کند که این پروژه ها بیمه هستند – عنصر اصلی در اطمینان از دوام شرکت از نظر تجاری.

HTT سعی دارد مقایسه با Virgin Hyperloop را که قبلاً ذکر شد ، رقیب آشکار خود در این مسابقه در فضای حمل و نقل اعلام کند. این شرکت اخیراً پس از انجام اولین آزمایش کپسول روی تیم خود در DevLoop در نوادا ، خبرساز شد. در همین حال HTT مجبور شد برای اجرای دستورهای محاصره فرانسه ، تأسیسات تولوز خود را موقتاً تعطیل کند. اما گفته می شود که ماندن اضافی مفید است زیرا به تیم اجازه می دهد تا نشان دهد که فن آوری نگهداری خلاuum تا چه اندازه مثر است.

به دلیل ادامه تأثیر COVID-19 ، HTT هنوز دید خود را با یک آزمایش کار نشان نداده است. این مقاله می گوید که زمان جوجه کشی بیشتر و لیست متنوعی از مهندسان – که همه آنها به عنوان بخشی از ساختار کار غیرمعمول توزیع شده شرکت کار می کنند – در نهایت پیروز خواهد شد. اما در حالی که این شرکت می تواند اثبات ملموسی از فن آوری خود ارائه دهد ، HTT فقط باید مطمئن شود که هرچه بیشتر دوستان پیدا می کند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر