HDR به صورت مستقیم در YouTube پخش می شود.


امروز ، YouTube توانایی پخش جریانهای مستقیم در دامنه دینامیکی بالا (HDR) را اضافه می کند و امکان پخش ویدیوی زنده با کیفیت بهتر را فراهم می کند. این پلتفرم می گوید هر کسی که دارای سخت افزار موجود باشد و از استاندارد پشتیبانی کند می تواند بلافاصله پخش تصاویر HDRified را شروع کند. از نظر Twitch نیز بزرگ است که با وجود توانایی انجام این کار هم روی کنسول های سونی و هم نسل کنونی و بعدی مایکروسافت ، هنوز از استاندارد پشتیبانی نمی کند.

ساخت فیلم HDR به طور کلی ، حتی اگر پشتیبانی گسترده ای از استاندارد کاغذ وجود داشته باشد ، هنوز هم می تواند دشوار باشد. در گزارشی گسترده در تابستان امسال ، استیو دنت از Engadget توضیح داد که چگونه بازیکنان اصلی “کاربران YouTube و PC” را در پشتیبانی از سازندگان ویدیوی HDR نادیده گرفته اند. شاید این اقدام یوتیوب اولین گام در جهت آسانتر و بدون استرس بودن پخش جریانی مجهز به HDR نسبت به چند ماه پیش باشد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>