“Hades” نینتندو سوییچ می تواند بازی های ذخیره شده را به کامپیوتر و از رایانه منتقل کند


تابع Cross Save برای هادس نینتندو سوییچ بالاخره زنده است. هنگامی که Supergiant Games در سپتامبر بازی پلتفرم خود را راه اندازی می کند ، اکنون RPG indie action با این ویژگی در دسترس است. این برنامه غیرفعال شده است و برای عملکردی بودن آن به ابزار و دانش نیاز دارید. این استودیو اکنون یک به روزرسانی منتشر کرده است که Cross Save را فعال می کند و به شما راهی آسان برای انتقال فایل های ضبط شده خود بین نسخه های Switch و PC بازی می دهد.

هادس به عنوان عنوان دسترسی زودهنگام رایانه ای از سال 2018 در دسترس است و قبل از آن ما آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های رایانه ای معرفی کردیم. این بازی کنترل زاگرس ، پسر هادس را که به دنبال فرار از پادشاهی پدرش است ، به شما کنترل می کند. هادس عنوان غیر متفاوتی است که هر بار از همان مکان شروع می کنید ، اما می توانید مواردی را برای ارتقا weapon سلاح ها و توانایی هایی که با اتمام جلسه بازی فعلی از بین نمی روند ، جمع کنید. با Cross Save می توانید این به روزرسانی ها را از یک سیستم عامل به پلتفرم دیگر منتقل کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>