Google “The Mandalorian’s” Grogu را به عنوان یک شی 3D سه بعدی در جستجو اضافه می کند


Google شی collection سه بعدی جدیدی به مجموعه رو به رشد خود از گنجینه های واقعیت افزوده اضافه کرده است که می توانید در جستجو پیدا کنید و مورد دیگری برای ماندالوریایی طرفداران هنگامی که “Baby Yoda” یا “Grogu” را درخواست می کنید – این نام رسمی Baby Yoda است ، همانطور که در فصل دوم نمایش نشان داده شده است – در دستگاه های تلفن همراه ، اکنون یک صفحه دانش خواهید دید که می توانید یک مدل سه بعدی از شخصیت را در آن راه اندازی کنید.

مانند سایر اشیا AR قابل تشخیص AR در جستجو ، پس از یک کالیبراسیون کوتاه می توانید Grogu را در فضای خود ببینید. پسر کوچک در حالی که در آشپزخانه شما ایستاده است ، نمی تواند کارهای دیگری انجام دهد به غیر از چرخاندن سر و ظاهر زیبا ، اما شما می توانید از جلسه AR عکس بگیرید. اگرچه تجربه در اکثر گوشی های هوشمند مدرن وجود دارد ، برای دسترسی به آن باید Grogu را در Chrome یا برنامه Google جستجو کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>