Google Pixel 4 XL برای Cyber ​​Monday 549 دلار است


چرا Pixel 4 XL وجود دارد وقتی Pixel 5 وجود دارد؟ این به این واقعیت برمی گردد که گوگل با جدیدترین پرچمدار خود روش دیگری را در پیش گرفته است. برای مقرون به صرفه تر بودن تلفن جدید خود ، این شرکت نام آن را با پردازنده فعلی کوالکام ، اسنپدراگون 865 نگذاشت. در عوض ، این گوشی با اسنپدراگون 765G با قیمت مناسب تر اما هنوز هم توانایی بیشتری دارد. در نتیجه ، ممکن است Pixel 4 XL یک گوشی قدیمی باشد اما هنوز هم سریعتر از Pixel 5 است. جدیدترین Pixel همچنین سنسور رادار Soli قبلی خود را ندارد ، این بدان معناست که با Motion Sense و ویژگی های باز کردن قفل صورت ما فکر نمی کردیم که گوگل این ویژگی ها را خراب کرده باشد ، اما اینها همچنان چیزی هستند که Pixel 4 XL دارد ، اما Pixel 5 چنین نیست.

به طور خلاصه ، هنوز جای Pixel 4 XL وجود دارد. با این حال ، اینکه منطقی است که یک دستگاه را در سال 2020 خریداری کنید ، به نحوه برخورد شما با نقاط ضعف آن بستگی دارد. نکته اصلی که باید در نظر داشت این است که XL با یک باتری کوچک 3700 میلی آمپری ارائه می شود. وقتی کریس ولازکو از Engadget 4 XL را بررسی کرد ، متوجه شد که در بهترین حالت عمر باتری متوسط ​​است. اگر قصد استفاده از 4 XL را دارید این نکته را به خاطر بسپارید.

آمازون همچنین Pixel 3a XL را به 299 دلار کاهش داد ، در حالی که این قیمت 479 دلار بود. این پایین ترین قیمت برای همه زمان ها است ، زیرا قیمت این گوشی قبلاً فقط 319 دلار بود. ما هنگام ورود به بازار 3a XL را بسیار دوست داشتیم ، رتبه 88 را بدست آورید. با این حال ، بیشتر مردم بهتر است Pixel 4a جدیدتر را تهیه کنند که قیمت آن 350 دلار است. این بدان دلیل است که 4a تقریباً از هر لحاظ خانواده 3a را بهبود می بخشد. این محصول با پردازنده سریعتر ، RAM و حافظه بیشتر و طراحی تقریباً بدون قاب ارائه می شود. با این حال ، اگر قصد دارید به زودی گوشی جدیدی بخرید و قیمت آن مهمترین نکته است ، نمی توانید با Pixel 3a XL اشتباه کنید.

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید