[ad_1]

این شرکت همچنین صفحه جدیدی از داستان ها را در News Showcase ارائه می دهد ، که مجموعه ای از مقالات را از ناشران مورد علاقه شما انتخاب می کند. داستانهایی که در این بخش ظاهر می شوند توسط سردبیرانی که آنها را نوشته اند انتخاب می شوند. این شرکت همچنین قصد دارد پست هایی را كه فکر می كند می خواهید شروع به خواندن در نمایش For You كنید و همچنین بخش ویژه جدیدی را در Newstand Google برجسته كند.

اگر آیفون و آی پد دارید ، با Google در دسترس بودن News Showcase برای دستگاه های iOS ، که می توانید از طریق Google News به این ویژگی دسترسی داشته باشید ، این فرصت را دارید که ببینید News Showcase چیست. در آینده نزدیک ، این شرکت قصد دارد نمایشگاه News News را در وب سایت Google News و همچنین نمایش Discover نشان دهد.

این شرکت با اشاره به اینکه ناشران بیشتری این برنامه را امضا کرده اند ، در حال به روزرسانی خود است. هنگام راه اندازی ، نزدیک به 200 ناشر گفتند که در نمایشگاه خبری شرکت خواهند کرد. دو ماه بعد ، این تعداد با نزدیک شدن به 400 نشریه ، با فروشگاه هایی که در کشورهایی مانند کانادا ، انگلیس و فرانسه امضا شده اند ، دو برابر شده است. قابل توجه است ، برخی از مکانهایی که Google شرکای جدیدی به آنها اضافه کرده است کشورهایی هستند که این کشور با چالش های قانونی یا ضد انحصاری روبرو است.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir