[ad_1]

این شرکت نوشت: “هنگامی که تصاویر خود را ذخیره کرده و از طریق برنامه Street View منتشر می کنید ، ما به طور خودکار می چرخیم ، موقعیتی را ایجاد می کنیم و یک سری عکس مرتبط ایجاد می کنیم.” “سپس این تصاویر مرتبط را در مکان صحیح در Google Maps قرار می دهیم تا Street View جدید شما دقیقاً در محلی که گرفته شده است پیدا شود تا دیگران بتوانند آن را مشاهده و کاوش کنند.”

برنامه Street View Photos مربوط به Google

گوگل

همانطور که در GIF فوق نشان داده شده است ، عکسهای مرتبط به صورت خطوط آبی نقطه دار روی نقشه نشان داده می شوند که با کشیدن اطراف Pegman می توانید آنها را پیدا کنید. Google اضافه می کند: “در جایی که تصاویر نمای خیابان Google موجود داریم ، این را به عنوان یک تجربه اصلی نمای خیابان با یک خط آبی ثابت نشان خواهیم داد.”

گوگل سال ها است که به مردم اجازه می دهد تصاویر Street View را ثبت کنند ، اما این امر همیشه به یک دوربین 360 درجه نیاز داشته است. باز کردن آن برای هر کسی که دارای دستگاهی مجهز به Android است ، به Google کمک می کند تصاویر از راه دور را که در Maps نیست ، ارسال کند یا در مناطقی که به سرعت تغییر می کنند ، به روز شود. از دید یک کاربر ، بسیاری از کاربران نقشه های عکس های Street View شما را می توانند مشاهده کنند. بتا عکس متصل اکنون در برنامه Street View با دستگاههای Android سازگار با ARCore در تورنتو ، نیویورک و آستین ، تگزاس ، همراه با نیجریه ، اندونزی و کاستاریکا در دسترس است و مناطق بیشتری به زودی ارائه می شوند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir