[ad_1]

هوش مصنوعی Loon بسیار سریعتر از سیستم ناوبری قبلی می تواند مسیر بهینه را برای بالون ها مشخص کند. همچنین این کار را با کارایی بیشتر انجام می دهد. بالون ها می توانند مسافت مشابه یا بیشتری را با قدرت کمتری طی کنند. مدت زمان رکورد پرواز لون 312 روز است – او این رقم را در اوایل سال جاری تعیین کرد. شاید سیستم هوش مصنوعی بتواند بالون ها را حتی بیشتر نگه دارد.

بالون لون

ماه

Loon و Google AI قبل از شروع آزمایشات واقعی در پرو ، از شبیه سازی برای آموزش مدل RL از طریق آزمون و خطا استفاده کردند. این تیم سپس با آزمایش 39 روزه بر روی اقیانوس آرام ، توانایی های خود را مستقیماً در برابر سیستم ساخت بشر به نام StationSeeker ارزیابی كرد. هوش مصنوعی موفق شد بالون ها را با استفاده از انرژی کمتر برای مدت زمان طولانی تری در مناطق هدف نگه دارد. این مهم است زیرا به شما کمک می کند تا پوشش یکپارچه اینترنت را برای افراد یک منطقه فراهم کنید.

StationSeeker تمایل داشت مستقیماً به سمت یک محل خاص هدایت شود ، اما اغلب پرواز می کرد و مجبور به برگشت بود. سیستم هوش مصنوعی بیشتر به منفعل ماندن در منطقه هدف برای صرفه جویی در انرژی در هنگام نیاز بیشتر بود. وی همچنین از مانورهای پیچیده ای استفاده می کند که تیم لون قبلاً آنها را ندیده است.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر