[ad_1]

اینها شامل BMO Harris ، BBVA ، Bank Community Coast ، Seattle Bank ، Harbor Bank of Maryland و First Indepence Bank در آنجا هستند. همچنین اتحادیه هایی مانند CEFCU و موسسات مالی جدیدتر مانند Green Dot و Backmobile وجود دارند که با حساب Plex فعالیت می کنند. در نگاه اول ، به نظر می رسد که Plex راهی برای این موسسات مالی باشد تا بتوانند یک برنامه بانکی قدرتمند را به همان روشی که رقبای بزرگ مانند Bank of America و CapitalOne انجام می دهند ، ارائه دهند. اما همچنین به جای Zelle از طریق Pay جابجا می شوید که با توجه به تعداد افرادی که حساب Google دارند ، می توان از آنها بیشتر استفاده کرد.

Plex از Google

Google (تصویر صفحه)

مدیرعامل سیتی بانک ، جین فریزر نیز در رویداد مجازی گوگل حضور یافت و گفت که حساب Citi Plex “راهی جدید برای بانکداری” است. فریزر گفت ، مشتریان امروز نسل جدیدی هستند که “یک رابطه تازه ، مناسب و بهتر با پول خود” می خواهند. “ما می خواهیم آنها را با حسابی توانمند کنیم که خدمات مالی هوشمند ، بسیار هوشمندی را ارائه می دهد که در ابتدا با سلامتی مالی و عملکرد تلفن همراه در هسته اصلی طراحی ساخته شده است.”

فریزر گفت: شما یک حساب کاربری از تلفن خود ایجاد خواهید کرد و “در عرض چند دقیقه کل بانک شما روی تلفن شما است.” هیچ هزینه ماهانه و حداقل شرایط موجودی وجود ندارد و این برنامه “بینش هایی با هوش مصنوعی برای کمک به کاربران در پس انداز بیشتر و تعیین اهداف پس انداز خود” ارائه می دهد. در صورت درخواست شما یک کارت نقدی دیجیتال Mastercard فوری و یک کارت فیزیکی بدون تماس دریافت خواهید کرد.

همچنین می توانید از برنامه Pay برای ارسال مستقیم پول از حساب خود به دوستان خود ، مدیریت معاملات ، دریافت به روزرسانی های بی درنگ پرداخت ها ، حقوق ، بازپرداخت ها و موارد دیگر استفاده کنید. فریزر گفت که “برخی از جوایز واقعا منحصر به فرد و برخی از ویژگی های بسیار عالی” وجود خواهد داشت ، اما توضیح بیشتری نداد. وی همچنین تأکید کرد که امنیت مهم است ، و اگرچه کار بیشتری در این زمینه انجام نداده است ، حسابهای Plex احتمالاً به ویژگیهای امنیتی Google برای برنامه خود اعتماد می کنند.

برای کسانی که قبلاً به یک برنامه بانکداری تلفن همراه اعتماد کرده اند ، بیشتر این ویژگی ها آشنا به نظر می رسند. هنگامی که Google به موسسات مالی کوچکتر یا کمتر محتاط کمک می کند تا حساب های کاربری صحیح را با استفاده از برنامه های کاربردی به کاربران بیشتری ارائه دهند ، ممکن است به راحتی بانکداری در آمریکا مدرن تر شود.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر