‘Fuser’ یک بازی موسیقی پیچیده است که هنوز هم می تواند مبتدیان را به وجد بیاورد


https://www.youtube.com/watch؟v=8ZLXSmq9s1A

بازی های هارمونیکس به لطف تمام لوازمی که برای بازی آنها نیاز داشتید همیشه گران بوده اند. البته ، شما می توانید با یک کنترل کننده کنترل کنید ، اما موضوع این نبود. شما می خواستید که این گیتارها و این طبل واقعا احساس کنند که روی صحنه بازی می کنید. این معمولاً سریال های راک باند را بسیار اجتماعی می کرد. اگر روی یک مجموعه کامل سرمایه گذاری کرده باشید ، مطمئن هستید که دوستانی برای بازی دارید. حتی افراد غیر گیمر زندگی شما وقتی دیدند که یک گیتار پلاستیکی در کنار کاناپه شما نشسته است و آنها را با دکمه های رنگ روشن وسوسه می کند ، شیفته آنها شدند.

مطمئناً ما دیگر با هوس و هوس در خانه دوستانمان متوقف نمی شویم. اکثر فعالیت های بازی ویدیویی ما به صورت آنلاین منتقل شده است و این حتی قبل از همه گیری درست بود. اما حضور مداوم در خانه باعث شده است که نسبت به آشفتگی زندگی حساسیت بیشتری داشته باشیم و در مقابل ناخواسته های پلاستیکی بدون استفاده در کنار تلویزیون نشسته باشیم. این یک مزیت بزرگ است فیوزر در مقابل پیشینیان خود: هیچ گیتار اسباب بازی و کارت برای خرید. هیچ کیت درام وجود ندارد که به طور تصادفی زمین گیر شود. وقتی می خواهید بازی کنید ، فقط یک کنترلر بردارید و بازی را شروع کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=eU4IIAw9xu8

فیوزر یک حالت آزاد وجود دارد که می توانید در هر زمان اجرا کنید ، اما آهنگ ها ، مراحل و جلوه های موجود با آنچه در حالت مبارزات انتخاباتی باز کرده اید محدود می شوند. و رژیم مبارزاتی بسیار خشن است. بسیاری از موارد بد در آن وجود دارد. اما ممکن است لازم باشد زیرا فیوزر یک بازی بسیار بسیار عمیق است که من تازه شروع به خراش دادن سطح آن کردم.

داستان حالت مبارزات انتخاباتی این است که شما یک دی جی هستید که تازه شروع به کار در صحنه کنسرت می کنید و به شما مهلت داده می شود تا کارهای خود را نشان دهید. هر مجموعه ای که ایجاد می کنید یکی از بسیاری از ویژگی های بازی را توضیح می دهد و انتظار می رود برای تکمیل موفقیت آمیز این صفحه از هر آنچه در بازی توضیح داده شده استفاده کنید. به راحتی به راحتی شروع می شود ، در حالی که حالت به راحتی از شما می خواهد با پخش یک ضبط جدول کارهای اساسی را انجام دهید. در بالای صفحه یک گالری از آلبوم ها وجود دارد که می توانید با مکان نما آنها را با انتخاب یک قطعه خاص از این موسیقی برجسته کنید تا “به صورت آواز یا کوبه ای” در میکس پخش شود.

حالت مبارزات فوزر

Harmonix / Kris Naudus / Engadget

به نظر آسان می رسد ، اما این بازی به شما هشدار می دهد که باید با جابجایی مداوم امور علاقه مردم را حفظ کنید. این شما را به چالش می کشد ، از دهه های خاص آهنگ یا حتی آهنگ خاص بخواهید. برآورده ساختن خواسته های مخاطب ، بازی پر زرق و برق دیگری است که بازی در طول این درس جشن برگزار خواهد کرد ، زیرا شما قبل از عصبانیت جمعیت محدودیت زمانی برای انجام آنها دارید.

وقتی به درس ادامه می دهید ، بازی ویژگی های پیچیده تری از جمله توانایی نگه داشتن دو ضبط روی صفحه را به شما می دهد تا بتوانید به جلو و عقب بروید و البته کراس اوور. حتی سینتی سایزرها در بازی وجود دارند ، بنابراین می توانید آهنگ های خود را برای پیوستن به میکس ایجاد کنید. این یک مجموعه بسیار پیچیده از ابزار است که من گاهی اوقات احساس می کنم قادر به اداره کردن آن نیستم ، و من فکر کرده ام که آیا همکاران با ذهنیت بیشتر من باید کسانی باشند که این بازی چرخان را انجام می دهند؟

حتما بخوانید:
Engadget صبح بعد از | Engadget
سینت سایزر فیوزر

Harmonix / Kris Naudus / Engadget

با این حال ، به عنوان یک بازی کننده ، کاملا ناامید کننده است. این کمپین ویژگی هایی را که توضیح نمی دهد حفظ می کند ، احتمالاً برای جلوگیری از سردرگمی بازیکن ، اما شما را معرفی می کند. و دستیابی به نتیجه بهتر با ویژگی های بیشتری که می توانید ترکیب کنید آسان تر است. نتایج مهم است زیرا قفل قفل لباسها و ابزارهای خاص تنها پس از دریافت حداقل سه یا چهار ستاره روی تابلو باز می شود. بنابراین گرچه می توان بازی را روی حالت “safe-safe” تنظیم کرد و فقط خود را مجبور کرد که برای باز کردن قفل بسیاری از ویژگی های اساسی کل کارزار را بگذراند ، اگر می خواهید کل بازی را که برای آن پول پرداخت کرده اید ، باید دوباره وارد سیستم شوید.

صحنه های برش خورده نیز بسیار بد هستند ، با لباس های احمقانه و لهجه های بد. من نسخه سوییچ را منتشر کردم که در ارائه این صحنه ها نیز مشکلاتی وجود داشت. من حدس می زنم آنها روی PlayStation ، Xbox و PC خوب کار می کنند ، اما حتی در این صورت می توانید از آنها صرف نظر کنید. چیزی که نمی توانید از دست بدهید رقص مضحک و شرم آوری است که دی جی شما قبل از تنظیم آنها انجام می دهد. هر وقت کمی از درون می میرم. اما حداقل کوتاه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=UzlyVRrGOKc

جادوی واقعی در حالت آزاد است ، جایی که شما می توانید با تمام ویژگی ها و آهنگ های قفل باز بازی کنید و فقط یک وعده غذایی دلچسب بخورید. در این حالت ، این فقط یک ابزار قدرتمند برای ایجاد موسیقی است که حداقل چیزی را که تماشاگر هنگام پخش موسیقی به بینندگان ارائه می دهد. بخشی از “مجموعه صحنه” شما توانایی انتخاب تأثیرات کنسرت مجازی شماست. نمی توانم بگویم که واقعاً تجربه را به میزان قابل توجهی تغییر می دهد ، اما از آن قدردانی می شود. و البته ، شما آواتار سفارشی خود را با بسیاری از انواع بدن برای انتخاب دارید. به هیچ وجه بر اساس جنسیت تقسیم نمی شود ، بنابراین می توانید هر لباسی ، مویی و لوازمی را که می خواهید بپوشید تا ظاهر خود را کامل کنید. اخیراً ، من گزینه های غیر باینری را در بازی ها خیلی بیشتر می بینم و از آن قدردانی می کنم.

آواتار فوزر

Harmonix / Kris Naudus / Engadget

البته ستاره واقعی بازی موسیقی است. این بازی پایه با 100 آهنگ برای عرضه همراه است ، 25 آهنگ دیگر در هنگام راه اندازی ، که می توانید به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از نسخه VIP 99 دلاری خریداری کنید. این ترکیب بسیار خوبی از هنرمندان ، ژانرها و دوره ها از “داغ” کلاسیک است Stuff »توسط Donna Summer تا امسال« Yo Perreo Sola »ساخته Bad Bunny. ممکن است شما از هر آهنگ خوشتان نیاید ، اما هنوز آهنگ های زیادی وجود دارد که احتمالاً دوباره به آنها بازگردید – من یکی از طرفداران آهنگ های “خوب مثل جهنم” از لیزو و “فشار آن” از Salt-N-Pepa هستم. در حالت مبارزات انتخاباتی ، بازی بعضی از آهنگ ها را اجباری می کند تا شما برای آمادگی در برابر درخواست مخاطب گیر نیفتید ، در حالی که سبک آزاد کاملاً گزارش نشده و نامحدود است ، بنابراین هرچه می خواهید بازی کنید.

حتما بخوانید:
Sonos Beam برای جمعه سیاه 100 دلار می دهد

از زمان انتشار بازی در ماه نوامبر ، هارمونیکس هر هفته آهنگ های جدیدی را به همراه ویژگی های جدید لوازم آرایشی منتشر می کند. شما می توانید آهنگ هایی مانند “Buddy Holly” از Weezer یا “Juice” از Lizzo را با قیمت هر کدام 1.99 دلار انتخاب کنید که ممکن است زیاد به نظر نرسد اما اضافه خواهد شد.

لیست آهنگ های Fuser

Harmonix / Kris Naudus / Engadget

اما نکته اینجاست: اگر بازی را به یک فعالیت اجتماعی تبدیل کنید می تواند ارزشمند باشد. دقیقاً مانند این که این ابزار مسدود شدن پلاستیک را با دوستان خود در اینجا خریداری کرده اید گروه راک روز ، نسخه خود را صادر کنید فیوزر در چیزی مانند “بسته حزب” ممکن است ارزش آن را داشته باشد. اکنون می توانید با افراد دیگری که این عنوان را دارند نیز به صورت آنلاین بازی کنید – جنگ های DJ و سایر گزینه های چند نفره آنلاین وجود دارد که من آنها را امتحان نکرده ام زیرا شخص دیگری را نمی شناسم که فیوزر – اما می توانید به راحتی بازی خود را از طریق Twitch ، YouTube یا حتی Zoom پخش کنید تا مادرتان ببیند چه کاری انجام داده اید.

متأسفانه ، در حال حاضر این روند خیلی روان پیش نمی رود ، زیرا برخی از پخش کننده ها به لطف استفاده فشرده از موسیقی مجاز در بازی ، درخواست های قابل بارگیری از DMCA را دریافت می کنند. اما وقتی این کار انجام شد ، شما همیشه می توانید دوستان خود را به یک مهمانی رقص مجازی مانند Turntable.fm دعوت کنید. من مطمئن هستم که بعضی از دوستان شما از رفتن به کلوپ و کنسرت و فیوزر حداقل با ترکیبی از موسیقی عجیب و گرافیک عجیب و غریب ، مقداری از آن انرژی را می گیرد.

فیوزر

Harmonix / Kris Naudus / Engadget

با این حال ، اگر برای همه ما امن است که با خیال راحت دور هم جمع شویم ، می گویم نسخه سوئیچ بهترین گزینه شماست. بازی ممکن است در PS4 یا Xbox بهتر کار کند ، اما وقتی در واقع در یک اتاق با افراد دیگر هستید ، سوییچ بیشتر به اشتراک گذاشته می شود. من Wii را به اجتماعات خانوادگی تمام روز منتقل کرده بودم و چند سال پیش سعی کردم خانواده ام را وارد این کار کنم Dropmix اما تعداد زیاد قطعات و رشته هایی که باید با خود حمل می کردم ، هر دو تجربه را در بازی غیر عملی کرده بود. یکی از نکات فروش سوییچ این است که این یک کنسول خانگی است که می توانید آن را به هر جایی بیاورید و اگر میزبان شما از قبل دارای داک داک است ، می توانید به راحتی Switch خود را با بازی کاملاً فریب خورده و قفل دار خود جایگزین کنید. فیوزر.

بنابراین در حالی که فیوزر کاملاً بی عیب و نقص است ، کاری که به خوبی انجام می دهد برای این اوقات فراگیر اجتماعی بسیار عالی است. او خارش آن را به صورت زنده خراش می دهد (و شاید به شما یادآوری کند که جشنواره ها چقدر ناجور هستند). این مجموعه دارای یک ابزار قوی است که تجربه و تسلط کامل شما را به ساعتها زمان می برد. اما هنوز هم برای گیمرهای معمولی جذاب است – دو برابر ، زیرا برای شروع کار شما نیازی به سقوط صدها دلار ندارید.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید