Firefox 84 با پشتیبانی محلی از Apple Silicon همراه است


اولین لپ تاپ ها و دسکتاپ های اپل که دارای پردازنده M1 سفارشی هستند ، از قبل اثبات شده اند که کاملاً قدرتمند و کارآمد هستند ، اما با نرم افزار بروزرسانی شده برای سخت افزار جدید ، در بهترین حالت قرار دارند. Firefox اکنون به کروم می پیوندد ، و معمولاً یک به روزرسانی را منتشر می کند که می تواند از Apple Silicon استفاده کند.

با توجه به پشتیبانی از موزیلا ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مرورگر خود را دوباره راه اندازی کنید و می بینید که آن را به نسخه 84 به روز کرده است. اگر بسته پشتیبان Rosetta را به هیچ وجه نصب نکرده اید ، این کار را نیز انجام دهید ، زیرا برای پخش جریانی لازم است. محتوای سرویس های DRM مانند Netflix ، Hulu ، Disney + یا Amazon Prime Video. بر اساس محک زدن آنها با تست SpeedoMeter 2.0 ، مرورگر “بیش از 2.5 برابر سریعتر راه اندازی می شود و برنامه های وب اکنون دو برابر پاسخگو هستند.”


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>