FAA می گوید بوئینگ 737 مکس می تواند دوباره پرواز کند


برای حمل مسافر 737 مکس زمان زیادی لازم است. به روزرسانی ، آموزش و آزمایش در برخی موارد ممکن است ماه ها به طول انجامد ، البته به شرط آنکه شرکت های هواپیمایی بلافاصله روند کار را شروع کنند. Southwest ، بزرگترین جنگنده بوئینگ ، آماده نیست تا پروازها را تا بهار 2021 از سر بگیرد. هوا نیز به همان اندازه مطلوب نیست – بیماری همه گیر COVID-19 سفر هوایی و نیاز به هواپیماهای بیشتر را به شدت کاهش داده است .

سیستم جدید به دو سنسور متکی است و گزینه های بیشتری را برای خلبانان برای برداشتن اقدامات ضد توقف به خلبانان می دهد. با این حال ، برخی از خانواده های قربانیان فاجعه می گویند که تلاش کافی نیست. پسندیدن CNN یادداشت ها ، آنها معتقدند که طراحی 737 Max در اصل دارای نقص است و می خواهد سنسور سوم و همچنین هشدارهای دوباره طراحی شده را داشته باشد. به همان اندازه که راه حل فعلی بوئینگ موثر است ، واضح است که 737 Max و سازنده آن اعتبار زیادی را از دست داده اند.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>