Engadget صبح بعد از | Engadget


Fortniteفصل جدید عنوان Battle Royale را نزدیک به متحد خود در دیزنی نگه می دارد. با دنبال کردن تمام تکون های مارول ، به جنگ ستارگان برگشتیم. این بار جدیدترین شخصیت های اصلی ، دین جارین – خود ماندالوریایی – و احتمالاً محبوب ترین Baby Yoda را شامل خواهد شد.

نقشه یک بار دیگر به روز شده و یک پیچ و تاب جدید در بازی وجود دارد ، با برنده شدن جوایز در بازی برای افراد برای جذب شخصیت ها – احتمالاً تلاشی برای حفظ بازیکنان. Epic اخیراً اشتراک خود را به Crew اعلام کرده است که دیروز نیز با هدف علاقه مندان مداوم خود راه اندازی شد.

فصل آخر در نبردی اوج گیری بین Iron Man ، Thor و Galactus به پایان رسید. کیت بودجه فوق العاده بزرگ برای بازی رایگان. بیایید ببینیم Baby Yoda چگونه مولتی ورس را ذخیره می کند.

اما اگر جنگ ستارگان شما را سرد کند ، همیشه شخصیتی با پنکیک روی سر او وجود دارد.

-مات اسمیت ، رئیس ستاد پادشاهی انگلستان

چانگ -5 روز سه شنبه با دقت در Oceanus Procellarum نشست.

صبح بعد

در اوایل این هفته ، حزب ماهواره رباتیک Chang’e-5 در چین با موفقیت بر روی ماه فرود آمد و اولین ماموریت انسانی برای جمع آوری نمونه های خاک در چهار دهه گذشته بود. و دیروز Chang’e-5 موفق شد یک ضبط تمام رنگی از نزول خود را انتقال دهد. طرف فرود قبلاً نمونه برداری از سطح را آغاز کرده است و روز پنجشنبه Chang’e-5 سعی می کند قبل از تحویل دادن مواد حمل و نقل به زمین ، با یک فضاپیمای مداری ملاقات کند.
به خواندن ادامه دهید.

حتما بخوانید:
به نظر می رسد ون برقی چند منظوره کانو مانند لگو ساخته شده است

به نظر می رسد این شرکت به دلیل سودآوری خود روی شرط بندی های مطمئن تر تمرکز کرده است.

صبح بعد

اوبر در حال مذاکره پیشرفته با Joby Aviation برای فروش بخش تاکسی پرنده خود است ، آکسیوس گزارش ها. سخنگوی Uber از اظهار نظر در مورد قرارداد احتمالی Uber Elevate با Engadget خودداری کرد. با این حال ، فروش می تواند در چند هفته آینده تأیید شود. Joby Aviation قبلاً توافق کرده بود که در زمینه خدمات تاکسی هوایی با Uber همکاری کند. او سرویس هلی کوپتری را در نیویورک اجرا می کند ، اما اوبر او را در پی شیوع بیماری همه گیر COVID-19 نگه می دارد.
به خواندن ادامه دهید.

این اولین آزمایش موشکی Unity از پایگاه جدید Spaceport America در نیومکزیکو است.

صبح بعد

Virgin Galactic هفته آینده اولین پرواز آزمایشی موشک خود را با فضاپیمای VSS Unity در نظر دارد. این هواپیما می تواند از 11 دسامبر آغاز شود و اولین پرواز موشکی یونیتی از زمان انتقال مسافر به لبه فضا در فوریه 2019 است.

Virgin Galactic تاکنون فقط آزمایشات درگ Unity را در فرودگاه فضایی خود در نیومکزیکو انجام داده است و نه آزمایش موشک. ماه گذشته برنامه ریزی شده بود که آزمایش های موشکی را آغاز کند ، اما به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 این آزمایش ها به تعویق افتاد.

تعدادی از اهداف تیم پرواز شامل “آزمایش عناصر کابین خلبان مشتری و همچنین ارزیابی تثبیت کننده های افقی ارتقا یافته و کنترل پرواز در هنگام تقویت” است.
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی والمارت

تعطیلات والمارت 2020


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
راه حل هایی برای جلوگیری از شروع خودکار برنامه های کامپیوتری