[ad_1]

جمعه سیاه تمام شد ، اما هنوز تخفیف های زیادی وجود دارد. بسته بندی های داخل فروشگاه امسال ایده ای خطرناک تر از حد معمول است ، اما ما همچنان بهترین معاملات را پیگیری می کنیم و پست های خود را به روز نگه می داریم تا منعکس شود که کدام پیشنهاد ویژه منقضی شده است یا پیشنهادهای جدید در حال ظهور است. در زیر برخی از داستان های جالب توجه فنی این هفته کوتاه تعطیلات را بررسی کنید و من روز دوشنبه دوباره شما را می بینم.

بهترین پیشنهادات برای خلا rob ربات و خانه هوشمند که می توانید برای جمعه سیاه دریافت کنید

بهترین معاملات اپل برای جمعه سیاه 2020

جمعه سیاه 2020: بهترین معاملات ساعت هوشمند و لباس که می توانید دریافت کنید

پیشنهاداتی برای هدفون ، بلندگو و صدا که ارزش دیدن در جمعه سیاه را دارد

بهترین پیشنهادات برای لپ تاپ های Black Friday 2020 که می توانید دریافت کنید

پیشنهاداتی برای هدفون ، بلندگو و صدا که ارزش دیدن در جمعه سیاه را دارد

جمعه سیاه با خدمات اشتراکی سرو کار دارد که برای شما هزینه زیادی دارد

“ریچارد لاولر”.

مشخص نیست که شرکایی مانند Spotify و Uber چه نقشی را ایفا می کنند.

ترازو

سال گذشته ، فیس بوک از برنامه های ارز رمزنگاری شده به نام Libra خبر داد و علی رغم برخی مشارکت های اولیه با نام های بزرگ ، از اجرای برنامه های نظارتی در سراسر جهان که مبهمانه این طرح را در نظر گرفتند ، موفق به راه اندازی نشد. اما گزارش Financial Times نشان می دهد که ممکن است به زودی دوباره راه اندازی شود. گفته می شود که انجمن Libra قصد دارد در ماه ژانویه یک دلار به یک دلار صادر کند ، در حالی که نمونه کارهای فیس بوک فیس بوک در همان زمان اولین بار را تجربه می کند.
به خواندن ادامه دهید.

بهتر ، اما کامل نیست.

بستر بلکین

این پد شارژ 130 دلاری این مسئله را ایجاد می کند که باید دستگاه های خود را دقیقاً با اتصال 16 سیم پیچ شارژ قرار دهید. همچنین می تواند همزمان از دو دستگاه سازگار استفاده کند ، چه آیفون ، تلفن Pixel ، هدفون بی سیم یا حتی مسواک برقی شما. این به شما بخشی از جادوی وعده داده شده توسط اپل با پد شارژ AirPower که هرگز منتشر نشده است ، بدون فناوری اولویت بندی هوشمند را می دهد.

با این حال ، همانطور که مت اسمیت دریافت ، حتی با وجود همه این سیم پیچ ها ، مدل های آیفون 12 پرو (برای شارژ شدن قبل از آیفون 8 – 11 MagSafe طراحی شده است) برخی مشکلات وجود دارد و تعویض بی سیم هنوز کمی کند است.
به خواندن ادامه دهید.

156000 دلار!

SMB3

نسخه مهر و موم شده از Super Mario Bros.3 اکنون گرانترین بازی فروخته شده است. ضبط شده از نسخه اصلی گرفته شده است Super Mario Bros.، که داوطلب در ماه جولای به قیمت 114،000 دلار خریداری کرد. پیشنهاد برای SMB3 از 62،500 دلار شروع شد و 20 پیشنهاد دهنده سعی کردند به آن برسند.

آنچه این نسخه خاص را بسیار ارزشمند می کند این است که نسخه کمیاب از طرح جعبه وجود دارد. توجه: کلمه “Bros.” معمولاً در سمت راست است ، در حالی که در سمت چپ این جعبه است و کمی دستکش ماریو را می پوشاند. این در واقع اولین نسخه از بازی در است SMB3تاریخ تولید – و همچنین در شرایط عالی.
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی والمارت

تعطیلات والمارت 2020

[ad_2]

منبع: shose-news.ir