Engadget صبح بعد از | Engadget


جمعه سیاه آغاز شده است. برای بسیاری از تاجران ، نیمه شب در همان نقطه شروع شد. برای دیگران ، دیروز شروع شد. بهترین معاملات جمعه سیاه را از دیروز اینجا می توانید پیدا کنید و شامل AirPods Pro ارزان ، تلویزیون ، هدفون سونی و یک باتری وسوسه انگیز (منظور من) باتری و بسته شارژ Anker است.

با نظارت دقیق بر فروش ، ما به معضلات خرید شما در EngadgetDeals تمام روز با معاملات محدود زمان. و بررسی تیم ما از بهترین معاملات جمعه سیاه ، جدی ترین ، خیلی خیلی زود!

– مت

این کشور بیش از هر کشوری غیر از نروژ برای هر فرد زباله الکترونیکی ایجاد می کند.

ضایعات E

مصرف قابل توجه جمعه سیاه را با واقعیت تمام دنبال کنید. در انگلستان ، گزارشی از یک کمیته دولتی اظهار داشت که انگلستان در مدیریت پسماند الکترونیکی بسیار عقب مانده از سایر کشورها است. انگلیس هر ساله 23.9 کیلوگرم زباله الکترونیکی برای هر شخص تولید می کند. بر اساس گزارش اخیر سازمان ملل ، این دومین سطح بالاتر از پسماند الکترونیکی پس از نروژ است.

این گزارش خاطر نشان می کند که بازارهای آنلاین مانند آمازون و eBay همیشه خرده فروش یا تولید کننده محسوب نمی شوند ، بنابراین این سیستم عامل ها نیازی به کمک به جمع آوری و بازیافت زباله های الکترونیکی ندارند. کمیته آنها را به “جمع آوری محصولات و پرداخت هزینه بازیافت آنها به منظور ایجاد شرایط بازی برابر” فراخواند.

اعضای کمیسیون همچنین از شرکت های فن آوری انتقاد کردند که تعمیر محصولات را با لحیم کاری یا چسباندن قطعات در محل کار دشوار می کنند. از جمله توصیه های این گزارش می توان به حمایت قانونی از حق تعمیر و کاهش مالیات بر ارزش افزوده خدمات تعمیراتی اشاره کرد. وی همچنین خواستار الزام همه تولیدکنندگان برای جمع آوری محصولات و تأمین هزینه های بازیافت شد.
به خواندن ادامه دهید.

حتما بخوانید:
اشکال "Spider-Man: Miles Morales" از حیاط مورد نیاز خود یک ابرقهرمان به نیویورک می بخشد

این می تواند به ما در درک ماده تاریک و جهان کمک کند.

INFN

محققان به طور موثری یکی از مهمترین نظریه های فیزیک ستاره ها را تأیید کرده اند. تیمی از انستیتوی ملی فیزیک هسته ای ایتالیا برای اولین بار نوترینوهایی را کشف کرده اند که در ترکیب ذرات ستاره ای یافت می شود. دانشمندان ذرات گریزان عبوری از ردیاب Borexino آن را شناسایی کرده اند که در نتیجه فرآیند سنتز کربن – نیتروژن – اکسیژن (CNO) در قلب خورشید ایجاد شده است. این یک یافته کاملاً شگفت آور است ، زیرا سنتز CNO در ستاره های بزرگتر و داغتر بسیار رایج است: جرم آسمانی کوچکتر مانند خورشید تنها 1٪ انرژی خود را از طریق این فرآیند تولید می کند.

این نه تنها تأیید می کند که CNO نیروی محرک ستاره های بزرگتر است ، بلکه به طور کلی در پس جهان نیز قرار دارد و می تواند به توضیح رفتار ماده تاریک ، جایی که نوترینوها می توانند نقش مهمی داشته باشند ، کمک کند.
به خواندن ادامه دهید.

Mireo Plus H با سرعت 100MPH به 373 مایل می رسد.

راه آهن آلمان

سلول های سوختی هیدروژن هنوز در اتومبیل ها از بین نرفته اند ، تقریباً خودروهای الکتریکی بر آینده منابع انرژی خودرو تسلط دارند. اما جای آنها – مانند قطارها – وجود دارد. اپراتور راه آهن ملی آلمان Deutsche Bahn (DB) از توسعه قطار مجهز به هیدروژن برای جایگزینی قطارهای دیزلی خود خبر داده است.

این شرکت در قطار جدیدی به نام Mireo Plus H با زیمنس تحرک همکاری می کند که با سلول های سوختی هیدروژن و باتری های لیتیوم یون تأمین می شود. برد Mireo Plus H حدود 373 مایل خواهد بود و حداکثر سرعت آن در حدود 100MPH خواهد بود.

حتما بخوانید:
قیمت کولر گازی، خرید کولرگازی اسپلیت و ایستاده و پرتابل - یکنام

دویچه باهن تخمین می زند که این آزمایش به راحتی مانع از ورود 330 تن دی اکسید کربن به جو شود.
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی والمارت

تعطیلات والمارت 2020
منبع: shose-news.ir