Engadget صبح بعد از | Engadget


بعد از کشیدن سونی سایبرپانک 2077 از فروشگاه PlayStation چه اتفاقی می افتد بعدی؟ خوب ، مایکروسافت هنوز آماده فروش بازی در Xbox است ، اما پیشنهاد سونی برای بازپرداخت هرکسی را بخواهد ، در نظر گرفته است. در همین حال ، CD Projekt Red در صورتی که خرده فروش آن را خریداری نکند ، به بازيکنانی که آن را بر روی ديسک خريد کرده اند جبران خواهد کرد ، اما شما بايد عجله کنيد – فقط تا 21 امتحان ، که ظرف دو روز است ، سفارشات را می پذيرد.

اگر از خود می پرسید که چگونه به این وضعیت ناخوشایند وارد شده ایم ، پس جسیکا کاندیت تمام پاسخ های س questionال شما را دارد: چه جهنمی در جریان است؟ سایبرپانک 2077؟ اگر در گروه افرادی هستید که بازی را انجام می دهند (و با وجود تمام شانس ها ، احتمالاً از آن لذت می برند) ، سازندگان وصله دیگری را منتشر کرده اند. رفع مشکل 1.05 که در حال حاضر انجام شده است ، به یکسری از مشکلات مربوطه پاسخ می دهد و می تواند به HDR کمک کند تا در کنسول PlayStation یا Xbox شما بهتر به نظر برسد – سعی کنید.

Super Nintendo World

نکته آخر و مهمتر اینکه ، اگر اخبار مربوط به بازی هایی که شادی آور هستند را ترجیح می دهید ، تور 15 دقیقه ای نینتندو را در پارک موضوعی Super Nintendo World که توسط Shigeru Miyamoto برگزار شده است ، امتحان کنید.

“ریچارد لاولر”.

بزرگترین برندگان و بازندگان در سال 2020

آرم پادکست Engadget

این هفته ، چرلین و Devindra به سال 2020 نگاه می کنند تا بفهمند بزرگترین برندگان و بازندگان فناوری چه کسانی هستند. از تراشه M1 اپل تا سقوط Quibi ، یک سال فراز و نشیب بزرگ برای صنعت فناوری بوده است ، به خصوص با توجه به اینکه همه گیری COVID-19 زندگی ما را تغییر داده است.

حتما بخوانید:
جدیدترین اتومبیل برقی مسابقه ای جگوار فقط در گرن توریسمو کار می کند

به پادکست های Apple ، Podcasts Google ، Spotify ، Pocket Casts یا Stitcher گوش دهید.
به خواندن ادامه دهید.

زمان مناسب

Razer Blade 15

باور کنید یا نه ، هنوز فروش هایی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و ممکن است برخی از این ابزارها هنوز قبل از کریسمس وارد بازار شوند. نکته قابل توجه فروش Apple Watch SE ، NVIDIA Shield TV Pro و پیکربندی قدرتمند لپ تاپ مخصوص بازی Razer Blade 15 است. برای ایده های دیگر ، حتماً راهنمای هدیه تعطیلات 2020 را ببینید.

در اینجا تمام بهترین معاملات هفته وجود دارد که امروز هم می توانید آنها را دریافت کنید و دنبال آنها را فراموش نکنید EngadgetDeals برای به روزرسانی بیشتر در توییتر
به خواندن ادامه دهید.

اگر اینتل و کوالکام نمی توانند از عهده M1 اپل برآیند ، پس حرکت بعدی چیست؟

Surface Pro X

مطابق با بلومبرگ، مایکروسافت در حال توسعه پردازنده های داخلی ARM برای تأمین انرژی دستگاه های Surface و زیرساخت های ابری خود است. اگرچه هنوز جزئیات زیادی در مورد این پروژه در دست نیست ، بلومبرگ گزارش داد که این شرکت در حال کار بر روی تراشه ای است که قصد دارد از آن در مراکز داده خود استفاده کند. وی همچنین در حال بررسی امکان استفاده از همان طراحی در خط رایانه های Surface خود است – گرچه خاطرنشان می کند که احتمالاً استفاده از پردازنده در یک زمینه ابری نسبت به رایانه های شخصی خود بیشتر است.
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی StackCommerce

StackCommerce
منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید