[ad_1]

اخبار این هفته بین برخی افراط های مضحک چرخید. CD Projekt Red منتشر شد سایبرپانک 2077 بدون پرداختن به بسیاری از مشکلاتی که مردم در زمینه انتخاب طراحی ، بازاریابی ، بحران توسعه یا عملکرد کنسول های قدیمی تر داشته اند – و هنوز هم رکوردهایی را ثبت می کند. اکنون حداقل یک پچ در حال اجرا است تا به ویژگی ای توجه کند که می تواند باعث تشنج شود ، اما به نظر می رسد مکان بسیار کمی برای قرار دادن نوار است.

پرواز آزمایشی کشتی

SpaceX

SpaceX مجبور شد یک پرواز آزمایشی را در آخرین ثانیه سقوط کند ، سپس آن را روز بعد راه اندازی کند و قبل از دیدن منفجر شدن وسیله نقلیه در تلاش برای فرود ، مانور نفس گیر Starship را با موفقیت انجام دهد. اوه ، و در حالی که SpaceX لاشه را پاک می کند ، تکیه گاه های نگهدارنده نمونه اولیه بعدی آن خراب می شوند ، زیرا SN9 هنگام قرار گرفتن روی دیوار آسیب جزئی می بیند.

“ریچارد لاولر”.

MQ-25 برای کنترل جنگنده های سرنشین دار F / A-18 Hornet طراحی شده است

بوئینگ

بوئینگ

بوئینگ برای اولین بار یک نسخه آزمایشی از هواپیمای بدون سرنشین MQ-25 خود را با پد بوت متصل کرد و آن را یک قدم به شارژ هواپیماهای نظامی برد. پرواز 2.5 ساعته نشان داد که آیرودینامیک هواپیمای بدون سرنشین مستقل با غلاف بال نصب شده قوی است که انتظار می رود بیشتر اوقات حمل شود.
به خواندن ادامه دهید.

AirPods Max ، Cyberpunk 2077 و مرگ سینما

آرم پادکست Engadget

این هفته ، چرلین و دیویندرا در جدیدترین هدفون های اپل ، AirPods Max غواصی می کنند و درمورد قیمت واقعی آنها 549 دلار بحث می کنند. آنها همچنین درباره اتهامات ضد انحصاری FTC علیه فیس بوک و برادران وارنر بحث می کنند. تصمیم برای نمایش همه فیلم های 2021 آنها در HBO Max. جسیکا کاندیت نیز برای بحث درباره برداشت هایش به هم پیوست سایبرپانک 2077 – ارزش انتظار طولانی را داشت؟

به پادکست های Apple ، Podcasts Google ، Spotify ، Pocket Casts یا Stitcher گوش دهید.
به خواندن ادامه دهید.

و یک قرارداد شش ماهه برای HBO Max.

AirPods

اگرچه اکنون که جمعه سیاه و دوشنبه سایبری به پایان رسیده است ، بیشتر معاملات برجسته انجام شده و از بین رفته است ، شما هنوز هم می توانید در خرید اسپیکر ، جاروبرقی رباتیک ، لوازم جانبی رایانه و سایر موارد صرفه جویی زیادی کنید. علاوه بر این ، اگر خرید تعطیلات خود را خیلی تأخیر ندهید ، قرار است بسیاری از این اقلام قبل از کریسمس وارد شوند.

در اینجا تمام بهترین معاملات هفته وجود دارد که امروز هم می توانید آنها را دریافت کنید و فراموش نکنید که آنها را دنبال کنید EngadgetDeals برای به روزرسانی بیشتر در توییتر
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی StackCommerce

StackCommerce[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر