Engadget صبح بعد از | Engadget


SpaceX پس از شکستن ثانیه آخر در روز سه شنبه ، با موفقیت نمونه اولیه استارشیپ را در اولین پرواز آزمایشی خود در ارتفاع زیاد چهارشنبه بعد از ظهر ارسال کرد. همه چیز با یک گلوله شعله به پایان رسید ، اما قبل از آن فضاپیمای عظیم قبل از شروع موتورهای رپتور خود در آماده سازی برای تلاش برای فرود ، برخاست و حتی نسبتاً ظریف سقوط کرد.

پرواز آزمایشی SpaceX Starship

افراد از SpaceX در حال حاضر نمونه اولیه بعدی را برای پرواز آزمایشی خود آماده می کنند (ما به Timmy دیگری احتیاج خواهیم داشت!) ، اما هر کسی که اولین تلاش ها برای فرود Falcon 9 را به یاد بیاورد ، می داند که این موارد چگونه کار می کنند. در حال حاضر ، صرفاً “قرار دادن دهانه دهان در مکان مناسب” (به قول الون) “حماسی” است.

“ریچارد لاولر”.

48 دادستان کل نیز اتهامات ضد انحصاری را مطرح کردند.

کمیسیون تجارت فدرال اتهامات ضد انحصاری علیه فیس بوک را تشکیل داده و گفته است که این شبکه اجتماعی سالهاست که رفتارهای ضد رقابتی دارد. رگولاتورها می خواهند خریدهای اینستاگرام و واتس اپ توسط این شرکت را لغو کرده و خواستار تأیید معاملات بعدی هستند.

اگرچه این اولین بار نیست که فیس بوک درگیر FTC می شود ، اما این اولین بار است که این شرکت با ادعاهای ضد انحصاری از طرف تنظیم کننده روبرو می شود ، که سال گذشته تحقیق در مورد این شرکت را آغاز کرد.
به خواندن ادامه دهید.

انتشار جهانی از سال آینده آغاز می شود.

Samsung MicroLED

معمولاً نکته قابل توجه در مورد یک تلویزیون 110 اینچ چندان کم نیست ، اما فناوری MicroLED سامسونگ آن چیزی نیست که در اکثر تلویزیون ها پیدا کنید. تکرارهای قبلی به صورت پانل های مدولار در دسترس بودند که به نصب سفارشی نیاز داشتند ، اما اکنون می توانید فناوری نمایشگر نازک و بزرگ را در یک قطعه پیش ساخته بدست آورید – با فرض اینکه در کره جنوبی زندگی می کنید و پول زیادی برای خرج دارید.
به خواندن ادامه دهید.

حتما بخوانید:
اپل در حال توسعه مودم خود برای آیفون های آینده است

این آخرشه.

Adobe آخرین به روزرسانی Flash Player را منتشر کرده است. Adobe به جای تغییرات جزئی جزئیاتی که معمولاً در یادداشت های تصحیح می خوانیم ، از توانایی ارسال نرم افزار به خوبی استفاده می کند.

این شرکت پس از 31 دسامبر پشتیبانی از Flash Player را متوقف می کند و از 12 ژانویه محتوای Flash را روی پخش کننده مسدود می کند. Adobe از مردم می خواهد که برای محافظت از سیستم های خود ، Flash Player را اکنون حذف نصب کنند.
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی StackCommerce

StackCommerce


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید