دانلود ویدئو آموزش رایگان زبان نصرت

مجموعه ویدیویی نصرت، از مجموعه های پرطرفدار آموزش زبان انگلیسی است که اوایل به صورت فایل صوتی به بازار عرضه گردیده بود و مخاطبان خاص خود را داشت، جز پر فروش ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی است ولی به فایل صوتی اکتفا نشد و نسخه تصویری آن آماده شد.بطوری که با شنیدن جملات، نوشته شده آنها بر روی صفحه قابل مشاهده است. مجموعه صوتی نصرت با وجود موفقیت چشمگیری که داشت اما به علت اینکه جملاتی که در درس ها گفته می شد فقط به صورت صوتی بودند برای زبان آموزانی که در سطوح مقدماتی مشغول یادگیری بودند آسان نبود. بنابراین خواسته بسیاری از زبان آموزان این شد  که بتوانند جملات را به صورت دیداری نیز ببینند

محتویات مجموعه نصرت :

آموزش این مجموعه همراه با جدیدترین متد آموزشی دنیا است. آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری قطعا موثرتر خواهد بود زیرا زبان آموز این فرصت را دارد که حین تلفظ کلمات و جملات علاوه بر شنیدن، بتواند با ساختار کلمات و جملات آشنا شود. دروس این مجموعه آموزشی بسیار متنوع و لذت بخش است. از بارزترین مشخصه های این مجموعه کیفیت صدا و کیفیت تصویر بالای آن است. آموزش در آن همراه با زبان فارسی است و تمامی کلمات و جملات همراه با ترجمه فارسی است.

آموزش این مجموعه به این صورت است که: ابتدا کلمات و جملاتی را همراه با ترجمه فارسی برای شما بیان می کند و از شما می خواهد که فقط گوش دهید و بعد همان کلمات و جملات را تکرار می کند و از شما می خواهد که همراه با مجموعه تکرار کنید. و در آخر با استفاده از همان جملات مکالمه ای را برای شما آماده می کند. هدف این مجموعه از بارها گوش دادن و تکرار این است که برای همیشه در ذهن شما باقی بماند. این مجموعه شامل ۳ بخش ۳۰ درسی می باشد، یعنی کلا دارای ۹۰ درس می باشد. شما می توانید با آموزش روزی ۱ درس، طی ۹۰ روز انگلیسی را به خوبی فرا بگیرید.

حتما بخوانید:
Leica's SL2-S یک دوربین هیبریدی تمام فریم برای پوسته فوقانی است

ویژگی های مجموعه نصرت:

  1. به کتاب و جزوه نیازی نیست
  2. بدون نیاز به یادداشت برداری گوش دهید و تکرار کنید و یاد بگیرید

3.در زمان گوش دادن متن مکالمات را می توانید ببینید

4.آموزشی سریع مکالمه زبان از مقدماتی تا پیشرفته

5.تکرار پیوسته مطالب

6.قابل استفاده برای تمامی رده های سنی

منبع: بهترین آموزشگاه زبان

دیدگاهتان را بنویسید