“Doom Eternal” از 8 دسامبر به نینتندو سوییچ وارد می شود


ما لزوماً در سال 2016 انتظار تیراندازی اول شخص مورد علاقه خود را نداشتیم. عذاب برای حضور در نینتندو سوییچ ، اما مشخص شد که id Software و Panic Button می دانستند که چه کاری انجام می دهند. کل تجربه ، بدون هیچ گونه شاهکاری ، به خوبی کار می کند عذاب با در نظر گرفتن PS4 و Xbox One طراحی شده است. و اکنون خبرهای خوبی برای طرفداران سوییچ داریم که منتظر اعلام مطالب خود بودند عذاب ابدی shot: نینتندو امروز صبح اعلام کرد که عذاب دنباله در 8 دسامبر ، کمی بیشتر از یک هفته ظاهر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=2wdW0HB_NhM

id Software سال گذشته به روشنی بیان کرد که عذاب ابدی پس از برخورد با PS4 ، Xbox One و PC به سوییچ می آید ، اما ما هیچ تصوری از زمان آن نداشتیم ، بنابراین این یک خبر غافلگیرکننده برای کسی است که در زمستان امسال به دنبال عنوان جدید سوییچ است. ما هنوز بندر سوییچ را بازی نکرده ایم ، اما با توجه به موفقیت در بندر 2016 عذاب بود ، احتمالاً ارزش بررسی دارد که آیا بازی قبلی را دوست دارید یا نه. ممکن است به اندازه جزئیات نسخه های Xbox One یا PS4 دقیق به نظر نرسد ، اما تجربه اساسی باید سالم باشد و این قطعاً چیز خوبی است.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>