DOJ در حال آماده سازی پرونده های ضد انحصاری علیه فیس بوک و گوگل است


فقط چند ماه است که وزارت دادگستری آمریکا علیه گوگل دادخواست ضد انحصاری تنظیم کرده است ، اما به نظر می رسد که نبردهای حقوقی در آستانه آن است. مطابق با روزنامه وال استریت، مقامات ضد انحصاری فدرال و ایالتی پرونده های جدیدی علیه Google و Facebook تشکیل خواهند داد. این برای اولین بار نشان می دهد که فیس بوک به دلیل ضد انحصار توسط دولت شکایت شده است.

در گذشته ، گوگل اظهارات زیادی در دفاع از شیوه های خود ارائه داده و اساساً بیان داشته است كه کاربران مجبور به استفاده از محصولات و خدمات گوگل نیستند و آنها به عنوان بخشی از بازار فناوری رقابتی وجود دارند. به طور کلی ، پرونده ای که علیه Google وجود دارد این است که از سلطه خود در جستجو و تبلیغات در وب برای جستجوی رقبای بالقوه استفاده می کند. از جمله روشهای وی پرداخت پول به سازندگان تلفنهای اندرویدی برای جستجوی Google به عنوان دستگاه پیش فرض و بارگیری مجدد برنامه های Google است. این شرکت همچنین هزینه می کند تا گوگل به عنوان موتور جستجوی پیش فرض در آیفون تنظیم شود.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>