Djay Pro AI برای iPad اکنون دارای قابلیت کنترل حرکت بدون تماس است


فرصت رفتن نداشتیم عملا از بالا به دست است ، اما یک ویدیوی عملکرد YouTube توسط DJ Ravine به شما یک پیاده روی بصری بسیار خوب برای گزینه های کنترل حرکت می دهد. که به نظر می رسد سرگرم کننده است ، اما کنجکاو هستم ببینم در دنیای واقعی خارج از یک محیط کنترل شده چگونه کار می کند. با این حال ، به نظر می رسد این یک چیز عالی برای ایجاد به روزرسانی های الگوریدیم است که همچنان با پیشرفت های فنی اپل همراه هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=9dqfFtAPjW8

این امکانات کاملاً باز است ، اما خوشبختانه ابزارهای کنترل حرکت به حداقل می رسند. برای فعال کردن رابط کنترل ، باید دو عقربه را روی ناحیه دوربین iPad قرار دهید که در آن نشانگرهای ردیابی صفحه نمایش را ببینید که با دستان شما مطابقت دارد. سه نماد عملکرد وجود دارد که می توانید با نگه داشتن نشانگر ماوس بر روی آنها و گره زدن مشت برای “گرفتن” آنها ، آنها را انتخاب کنید.

فعال کردن ابزار FX به شما امکان می دهد گزینه های فیلتر را غربال کرده و با استفاده از یک مشت بسته و انگشت کشیده ، مشابه تجربه صفحه لمسی ، در منطقه هدف پارامتر جارو بزنید. باز شدن دست فشرده ، فیلتر را آزاد می کند.

به همین ترتیب ، می توانید قسمت های یک مسیر یا خراش را با حرکات مشابه دست بچرخانید. و اگر می خواهید هوش مصنوعی کنترل fader را به دست بگیرد ، این ترک باعث انتقال خودکار بین آهنگ ها می شود. در حالی که همه این اتفاقات می افتد ، شما همچنین می توانید با استفاده از ابزار Neural Mix عناصر صوتی یک آهنگ را در حال حرکت رها کنید – اگر دست آزاد دارید ، یعنی.

حتما بخوانید:
انجین آرتز

یکی از نکات جالب در اینجا این است که شما به سخت افزار جدیدی احتیاج ندارید ، اما رابط کاربری دارید. این فرض می کند که شما مشترک djay Pro AI (7 دلار در ماه) و iPad Pro (11 اینچ ، 12.9 اینچ نسل سوم یا بالاتر یا iPad Air نسل 4 یا بالاتر) با iOS 14. برنامه اصلی djay برای iOS در App Store رایگان است ، اما بسیار محدود است.

برای کسانی که نرم افزار و تجهیزات کنترل حرکت صحیحی ندارند (یا “Air DJing” همانطور که در آنجا ریخته اند) ، اما دارای اشتراک Pro AI هستند ، سایر به روزرسانی ها شامل کنترل MIDI بهبود یافته و دسترسی آسان به پرونده های شما در Dropbox یا درایو گوگل. همچنین می توانید پنجره منظره یاب را در کنار عرشه های مجازی خود باز نگه دارید و برای پخش جریانی عکس ها ، ویدیوهای موسیقی TIDAL یا فیلم های دوربین خود انتخاب کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=tvkG2XBqKkg


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید