[ad_1]

شما می توانید دستگاه تناسلی شخصیت را هنگام ایجاد ظاهر او انتخاب کنید ، و گزینه های زیادی برای آلت تناسلی وجود دارد. شرم آور است که مد شب شهر به اندازه ابزار گسترده شخصی سازی شخصیت پایدار نیست ، زیرا بسیاری از بازیکنان توجه دارند که نسخه V آنها اجازه می دهد همه چیز به صورت رایگان آویزان شود. چند ضلعی بسیاری از نمونه های شگفت انگیز / وحشتناک اشکالات را جمع آوری کرده است. در اینجا فقط چند مورد ذکر شده است:

هنگامی که در بازی با شخصی تجارت کالا می کنید ، فرصتی برای تخلیه یک دسته از وسایل بی فایده که به یک باره برده اید وجود دارد. این دکمه “فروش ناخواسته” اکنون معنای کاملاً متفاوتی پیدا می کند.

CD پروژه قرمز به تأخیر افتاد سایبرپانک 2077 چندین بار از تاریخ انتشار اولیه در 16 آوریل برای رفع و صیقل بازی. با این حال ، منتقدان اشتباهات زیادی مرتکب شدند. حتی پس از به روزرسانی Day 0 ، بازیکنان با مشکلات زیادی روبرو می شوند. این شامل خرابی های مکرر ، حرکت اهسته، مشکلات مربوط به موسیقی دارای حق چاپ و دیگر عجیب و غریب با بافت و اشیا.

چندین بازیکن PlayStation 4 و Xbox One مشکلات جدی عملکردی را گزارش کرده اند. مثل با قرمز خواندن رستگاری (حداقل هنگام شروع این بازی) ، سایبرپانک 2077 مشکلاتی وجود دارد با تنظیمات HDR در برخی از سیستم عامل ها. کاملاً راحت می توان گفت که اگرچه او گزارش می دهد که کارمندانش شش روز جلوتر کار کرده اند سایبرپانک 2077است تاریخ انتشار ، CDPR فرود را به تأخیر نمی اندازد.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر