Comcast ظرفیت خود را از 1.2 ترابایت تا رد پای کامل خود در 39 کشور در ژانویه گسترش داد


هنگامی که از توزیع داده های خود عبور کنید ، Comcast به ازای هر 50 گیگابایت داده اضافی که خانواده شما از آن استفاده می کند ، حداکثر تا 100 دلار از شما 10 دلار هزینه می گیرد. اگر نمی خواهید نگران استفاده از آن باشید ، باید هر ماه 30 دلار اضافی برای یک برنامه نامحدود یا 25 دلار در ماه برای بسته xFi Complete هزینه کنید ، که همراه با داده های نامحدود و اجاره مودم است.

اگر در یکی از ایالت های زیر زندگی می کنید ، باید بر میزان استفاده خود نظارت داشته باشید: بعلاوه ، Comcast این محدودیت را در مناطقی از ویرجینیا و اوهایو که هنوز اعمال نشده است اعمال خواهد کرد. به هر حال ، این مناطق محل رقابت شرکت با Verizon (شرکت مادر Engadget) و خدمات فیبر خانگی FiOS آن است. همانطور که در حال حاضر اوضاع برقرار است ، مشتریان FiOS نگران استفاده از آنها نیستند.

Comcast در دفاع از سیاست جدید گفت روی لبه و سایر وب سایت ها ، که 95 درصد از مشتریان آن تقریباً 1.2 ترابایت داده را برای یک ماه استفاده نمی کنند. طبق گفته این شرکت ، متوسط ​​استفاده ماهانه از داده ها به 308 گیگابایت نزدیک است. Comcast در وب سایت خود داده های 1.2 ترابایتی را ثبت می کند ، که به معنای حدود 21600 ساعت جریان مداوم موسیقی یا 34000 ساعت بازی است.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>