CBS All Access با پلاگین های Xfinity X1 ارائه می شود


در حالی که می دانستیم این اتفاق در راه است ، مشتریان Comcast می توانند از این هفته CBS All Access را از طریق پیشنهاد کابل Xfinity X1 شرکت پخش کنند. با راه اندازی ، Comcast اولین ارائه دهنده تلویزیون پولی است که خدمات پخش ViacomCBS را ارائه می دهد – که در سال جدید با نام + Paramont شناخته خواهد شد. این به ویژه قابل توجه است ، زیرا Comcast دارای NBCUniversal است که سرویس پخش رقابتی خود Peacock را اجرا می کند.

مانند مکان های دیگر که در دسترس است ، می توانید از CBS All Access برای تماشای انحصاراتی مانند موارد دیگر استفاده کنید پیشتازان ستاره ای: پیکارد و تگزاس 6، و همچنین یک فهرست بازگشت با بیش از 20،000 قسمت و فیلم از BET ، CBS ، Comedy Central ، MTV ، Nickelodeon و Paramount Pictures. البته ، CBS All Access تنها سرویس جریانی نیست که می توانید از طریق Xfinity استفاده کنید. Comcast همچنین Netflix ، YouTube ، Spotify و Prime Video را مستقیماً به مشتریان خود ارائه می دهد. اما به گفته ربکا هیپ ، معاون ارشد Comcast Cable برای فیلم و سرگرمی ، موارد بیشتری در انتظار است. وی گفت: “ما همچنان به ارائه بهترین ها در سرگرمی های X1 و Flex خواهیم پرداخت ، و این باعث می شود که مشتریان بتوانند همه نمایش ها ، موسیقی و ورزش های مورد علاقه خود را پیدا و کشف کنند.”


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>