AT&T فقط با استفاده از تلفن های 5G یک کنسرت زنده Axel Mansoor را در AR برگزار کرد


این کنسرت از پهنای باند اضافی و تأخیر کم 5G و همچنین یادگیری ماشین و محاسبات نهایی (یعنی قرار دادن قدرت محاسبات در نزدیکی محل مورد نیاز) بهره می برد. قبل از اجرای AR ، این می تواند شامل سخت افزار تخصصی جریان بزرگ ، لباس های ضبط حرکت یا به سادگی پیش ضبط نمایش باشد.

AT&T و اریکسون سریعاً به جوان بودن این فناوری اعتراف می کنند. Axel مجازی بیشتر به نظر یک هنرمند واقعی می رسد و فعالیت کلی او را منعکس می کند ، اما انیمیشن مدل به اندازه کافی شیک است که فراموش نمی کنید آواتار دیجیتال را تماشا می کنید. همچنین انتقال عملکرد یک هنرمند انفرادی به مخاطبان اندک نسبت به گروه هزاران نفر به طور قابل توجهی آسان تر است. بله ، شکی نیست که این تلاشی برای توجیه 5G در زمانی است که مزایای روزانه نسبتاً اندک است.

این واقعاً نشان می دهد که چگونه نوازندگان حتی پس از همه گیری همه گیر می توانند کنسرت های ویژه ای ترتیب دهند. برای اینکه طرفداران دور احساس درگیری کنند ، آنها به یک استودیوی پیچیده احتیاج ندارند. این فناوری می تواند فراتر از موسیقی مفید باشد – شما می توانید با حضور بیشتر از یک تماس ویدیویی دیگر با خانواده ، دوستان یا همکاران خود به صورت مجازی ملاقات کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=mp9wXeb1JS4


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
بهترین معاملات Black Friday 2020 برای کارت های microSD ، SSD ها و سایر دستگاه های ذخیره سازی

دیدگاهتان را بنویسید