[ad_1]

با این حال ، این آخرین به روزرسانی watchOS 7.2 همچنین می تواند بدون نیاز به ورزش ، به شما بگوید که در چه سطح آمادگی جسمی قلبی قرار دارید. طبق گفته اپل ، این ساعت از سنسورهای مختلفی مانند حسگر قلب نوری ، GPS و شتاب سنج برای ارزیابی سطوح پایین تر آمادگی قلبی در حالی که مصرف کنندگان به سادگی راه می روند استفاده خواهد کرد. این شرکت می گوید این به اپل واچ اجازه می دهد VO2 Max را برای کاربرانی که قادر به انجام تمرینات با شدت بالا نیستند ، اندازه گیری کند.

طبق گفته این شرکت ، انجمن قلب آمریكا می گوید كه بین تناسب اندام قلب كاهش یافته و خطر سلامتی بیشتر مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا رابطه وجود دارد.

با watchOS 7.2 و iOS 14.3 ، کاربران اکنون می توانند بررسی کنند که آیا آمادگی قلبی آنها در مقایسه با افراد از همان گروه سنی و جنسیت ، بالاتر از حد متوسط ​​، زیر متوسط ​​یا پایین است. این داده ها از Fitness Register و اهمیت تمرینات پایگاه داده ملی (FRIEND) گرفته شده است. این برنامه همچنین به آنها نشان می دهد که آیا تناسب اندام قلبی آنها در طی یک دوره زمانی بهبود یافته است یا نه. کاربران می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند برنامه در صورت کاهش آمادگی جسمانی خود به سطح پایین به آنها اطلاع دهد ، در این صورت همچنین برخی از دستورالعمل ها برای بهبود تناسب اندام قلب و صحبت با پزشک شما ارائه می شود.

iOS 14.3 اپل و watchOS 7.2 امروز وارد بازار می شوند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر