Alba: Wildlife Adventure یک بازی عالی در طبیعت است


آلبا: ماجراجویی حیات وحش

UsTwo Games

یک هنر سبک برای دوباره پر کردن جانوران Mediterránea شما وجود دارد. مانند Pokemon وحشی ، هر موجودی در قسمت خاصی از جهان زندگی می کند. برای یافتن مثلاً گوسفندان Gira و شاهین ، باید از تراس ها دیدن کنید. حیوانات همچنین در اطراف بیوم تعریف شده خود حرکت می کنند و ایجاد شلیک کمی دشوارتر می شود. اگر خیلی دور هستید یا حیوان ناگهان از قاب بیرون می پرد ، برنامه یافته شما را ثبت نمی کند. برای ضبط همه آنها ، باید به دوربین گوشی هوشمند تسلط داشته باشید که بسته به سخت افزار بازی شما با صفحه کلید ، صفحه بازی یا صفحه لمسی قابل کنترل است.

با بیش از 60 گونه مختلف در این جزیره ، موارد زیادی برای ردیابی و شکار وجود دارد. با این حال ، کاش در طبیعت کمی تنوع بیشتری وجود داشته باشد. این بازی پرندگان مختلفی دارد اما فقط یک مارمولک و یک موجود اقیانوس نشین است. خوب است که با استفاده از لنزهای ماکرو مخصوص برخی حشرات را شلیک کنید.

آلبا: ماجراجویی حیات وحش بیش از جمع است قهرمان بازی به زودی در می یابد که هتلی در ذخیره گاه طبیعی فعلی در جزیره ساخته خواهد شد. آلبا و دوست صمیمی اش اینس کاملاً خشمگین هستند و در حال ایجاد طوماری برای جلوگیری از ساخت هتل هستند. با این حال ، برای اقناع شهردار تشنه پول جزیره ، آنها حداقل به 50 امضای ساکنان شهر نیاز دارند. این زوج به آرامی در حال جمع آوری آنها ، تعمیرگاه طبیعت ، کمک به حیوانات و به طور کلی تمیز کردن جزیره هستند. هر بار که آنها کار خیر انجام می دهند ، بیشتر حیوانات و زیبایی طبیعی اطراف آنها به شهروندان یادآوری می شود.

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار
https://www.youtube.com/watch؟v=a-Eu9WE3grA

انجام همه این کارها آسان است. شیر آب یک دکمه ای ، به عنوان مثال راهرو یا نیمکت شکسته را تعمیر می کند. با همین دستور ، پرنده از حلقه های پلاستیکی که شش بسته الکل را در کنار هم نگه داشته است ، آزاد می شود. در حالی که آنها سکولار بودند ، من این ماموریت ها را بسیار راضی کننده می دانم. این تا حدی به این دلیل است – و من کمی از پذیرفتن آن خجالت می کشم – دنیای باز را دوست دارم. من خوشحال خواهم شد که ضمن گوش دادن به پادکست یا کتاب صوتی در تلفن خود ، عنوان Assassin’s Creed را بارگذاری کرده و برخی از ماموریت های جانبی آن را انجام دهم. یا با برخی از اهالی روستا صحبت کنید عبور از حیوانات: اردوگاه جیبی در حالی که شام ​​را بعد از کار آماده می کنید. اگر این نوع بازی های آرام را دوست دارید ، احتمالاً از آن استقبال خواهید کرد آلبا: ماجراجویی حیات وحش هم.

UsTwo Games گفت بازی الهام گرفته از “خاطرات دلنشین کودکی مدیترانه مدیترانه” است. واقعاً نشان می دهد. این شهر کوچک دارای دامپزشکی (Clínica Veterinaria) ، بار (Bar Sol) و مغازه نجاری (Carpinteria Maria) است. یک کشتی وجود دارد که شما را به لا روکتا (La Roqueta) می رساند ، یک جزیره حتی کوچکتر با یک کافه با فروش paella و tortillas. در هر دو توده زمین زمین غبارآلود یا پوشیده از چمن های آفتاب سوخته است. مشاهده خواهید کرد که برخی از ساکنان در آفتاب مقابل خانه های خود متورم می شوند ، بستنی را می بلعند یا چرت می زنند. دیگران روی نیمکت ها می نشینند و از خواندن روزنامه خوشحال می شوند یا مدتی به آسمان تقریباً بی ابر نگاه می کنند. شما هرگز اتومبیل در حال حرکت را نخواهید دید و هیچ کس عجله ای برای انجام کاری ندارد.

حتما بخوانید:
۴ اسباب بازی برتر ۱۴۰۰ - مریان

این بازی یک پایان کوتاه اما چشمگیر دارد. (احتمالاً می توانید حدس بزنید که آیا هتل در نهایت ساخته خواهد شد.) حدود چهار ساعت طول کشید ، هرچند من از هر حیوان عکاسی نکردم و یک تکه زباله از آن جا دور شد. آلبا: ماجراجویی حیات وحش نوعی بازی است که می توانید در یک شب ناک اوت کنید. به نظر من طول ایده آل برای هر کودکی با یک دوره کوتاه توجه. اگر کودک کوچک شما عاشق طبیعت است – یا می خواهید به او یاد دهید چگونه از محیط زیست محافظت کند – این یک انتخاب عالی است. همچنین ممکن است بازیکنان مسن تری را دوست داشته باشید که از بچگی تعطیلات مشابهی را گذرانده اند یا می خواهند چشمانشان را ببندند و مدتی تظاهر کنند که در جایی گرمتر هستند.

Alba: a Wildlife Adventure اکنون در Apple Arcade (4.99 دلار در ماه) ، Steam و GOG.com (13.59 دلار ، معمولاً 16.99 دلار) در دسترس است.


منبع: shose-news.ir