Adobe Lightroom را برای دستگاه های Apple M1 و Windows ARM راه اندازی کرده است


به دنبال نسخه بتا فتوشاپ برای Mac M1 اپل ، امروز Adobe Lightroom را برای این دستگاه ها و برای دستگاه های ARM ویندوز راه اندازی کرد. این شرکت می گوید به جای تکیه بر شبیه سازی ، آخرین نسخه به عنوان یک برنامه بومی در این رایانه ها کار می کند. مدیر ارشد عکاسی Adobe برای عکاسی ، شراد منگالیک ، در یک پست وبلاگ توضیح داد: “ما Lightroom را بازسازی کرده ایم تا از آخرین مزایای عملکرد و بهره وری انرژی پردازنده های Apple M1 و Qualcomm Snapdragon (برای ویندوز 10) استفاده کنیم.”

با انتشار امروز ، این شرکت می گوید که Lightroom اکنون در همه سیستم عامل های اصلی دسک تاپ ، موبایل و وب در دسترس است. Adobe سالهاست که نسخه های موبایل را برای iOS و Android و همچنین دسترسی به ابزارهای ویرایشگر عکس در یک مرورگر وب ارائه می دهد. این شرکت اعلام کرده است که ضمن بهبود مستمر عملکرد ماشین های اینتل ، در به روزرسانی های آینده به بهینه سازی Lightroom برای پردازنده های ARM و M1 ادامه خواهد داد. در حال حاضر ، Lightroom Classic ، Photoshop و Adobe Camera Raw روی سیستم های M1 از طریق شبیه سازی Apple Rosetta اجرا می شوند. Adobe در حال کار بر روی نسخه های بومی این برنامه ها است و نسخه بتا فتوشاپ اکنون در دسترس است. اگر می توانید با ویژگی های محدود زندگی کنید ، می توانید آن را از برنامه Creative Cloud بارگیری کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>