5 برنامه برتر برای محافظت از گوشی اندرویدی در برابر ویروس ها


بسیاری از مردم فکر می کنند که نیازی به نگرانی در مورد ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و بدافزار در هنگام استفاده از تلفن های اندرویدی وجود ندارد. چون انتظار ضرر ندارند.

ویروس های گوشی های هوشمند زیادی وجود دارد، بنابراین بسیار مهم است که از گوشی خود در برابر ویروس های احتمالی محافظت کنید و اگر می خواهید ایمن بمانید، بهتر است گوشی خود را با یک برنامه آنتی ویروس اسکن کنید.

حتما در مورد هک و سوء استفاده های مختلف کامپیوتری زیاد شنیده اید. اما وقتی نوبت به گوشی‌های هوشمند می‌رسد، معمولاً بسیار بی‌صدا است، اما این به خاطر کمبود ویروس یا بدافزار گوشی‌های هوشمند نیست.

تعداد بدافزارهای اندروید به طور پیوسته در حال افزایش است. AVTest در سال 2021 3.28 میلیون مورد بدافزار اندروید را ثبت کرد و این تعداد ممکن است در واقع بیشتر باشد. حتی اگر معمولاً مراقب باشید، اما اگر می‌خواهید از تلفن و داده‌های مهم خود محافظت کنید، باید کارهای بیشتری انجام دهید.

اگر یک برنامه آنتی ویروس روی گوشی خود دارید، حتماً به طور مرتب از آن استفاده کنید. با این حال، اگر نمی خواهید یا می خواهید به برنامه دیگری تغییر دهید، این گزارش بهترین گزینه ها را برای شما فراهم می کند:

برنامه های آنتی ویروس محبوب برای اندروید

همانطور که ویروس‌های زیادی روی گوشی‌های اندرویدی تأثیر می‌گذارند، آنتی‌ویروس‌های زیادی نیز وجود دارند که ممکن است در نگاه اول عالی به نظر برسند.

با این حال، با بررسی دقیق‌تر، برخی از آنها مملو از تبلیغات هستند و محافظت کمی از شما ارائه می‌کنند، و اگر به دنبال برنامه مناسبی هستید که مطابق با نیازهای خود باشد، برخی رایگان خواهند بود در حالی که برخی دیگر نیاز به پیش پرداخت یا اشتراک دارند. هزینه

حتما بخوانید:
تفاوت بین پروژه و عملیات چیست؟

در اینجا برخی از محبوب ترین گزینه ها (بر اساس بارگیری ها و رتبه بندی ها) آورده شده است.

بیت دیفندر برای اندروید
می توانید از نسخه رایگان این برنامه استفاده کنید که به خوبی از گوشی شما محافظت می کند. علاوه بر امکان اسکن ویروس، می توانید برای استفاده از نسخه کامل هزینه کنید که امنیت را افزایش می دهد و دسترسی VPN را اضافه می کند.

Avast One Essential
Avast یک شرکت آنتی ویروس شناخته شده در فضای رایانه شخصی است، اما یک برنامه محبوب اندرویدی نیز دارد. می توانید از این برنامه به صورت رایگان برای دریافت حفاظت آنتی ویروس و VPN با پهنای باند کم استفاده کنید.

نورتون 360
این یکی دیگر از غول های کامپیوتری است که راه خود را به اندروید باز کرده است. نورتون نسخه رایگان برنامه خود را ارائه نمی دهد، اما اگر مایل به پرداخت هستید، تعدادی ویژگی از جمله مسدود کننده تبلیغات و تحلیلگر Wi-Fi را دریافت خواهید کرد. این طرح برای سال اول 14.99 دلار در سال هزینه دارد، سپس به 30 دلار در سال افزایش می یابد.

کسپرسکی برای اندروید
این گزینه آنتی ویروس خوبی است حتی اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید، اما متأسفانه در حال حاضر رایگان نیست و باید سالانه 15 دلار برای نسخه پرمیوم بپردازید.

برنامه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، آن را از فروشگاه Google Play دانلود کرده و روی گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید.

منبع: sayidaty.net

دیدگاهتان را بنویسید