1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

درسته که سبک خریدها مدرن و اینترنتی شده، ولی دلیل نمیشه مردم بدون تحقیق ،دست به خرید بزنن که! ارسال سفارش در خرید های بالای 150هزار تومن، رایگانه ولی در غیر این صورت مبلغ 8000تومن هزینه پست باید واریز بشه. اون اوایل که فروشگاه های اینترنتی اومده بودن روی کار راستش اوضاع توی ایران خیلی داغون بود و اصن هیچکس فرهنگ خرید آنلاین رو نداشت و مردم اصن نمیدونستن که خرید آنلاین چیه و رمز دوم چیه و باهاش چکار میشه کرد و این چیزا و بعدها تازه کم کم متوجه شدن که میشه همه چیزو آنلاین هم خرید و بنظرم در آینده ای نزدیک، بازم فرهنگ آنلاین خرید کردن توی ایران دستخوش تغییر میشه!

بهتر از همه اینکه امکان ارسال 3 ساعته سفارش ها در تهران و حومه، برای مشتریای عزیز فراهم شده . کرمان مبیت امکان ارسال سفارش از طریق باربری را نیز برای خریداران غیر کرمانی درصورت درخواست آنها، فراهم کرده است. با توجه به گسترش فروش اینترنتی، بسیاری از فروشگاه های مجازی از جمله دیجی استایل نیز جان گرفتند. در واقع دیجی کالا ، برای این سبک نوین در فروش جان فدایی کرد و در کنار دیگر فروشگاه های اینترنتی، این زیر مجموعه دیجی کالا نیز جان گرفت. اپلیکیشن فروشگاه آنلاین دیجی استایل، نقطه قوتی هست که روی اندروید و ios قابل نصبه.طراحی سایت و اپلیکیشن ساده و مطلوب سبب رضایت کاربران میشه.

سلام من واسه ثبت نام در فروشگاه دیجی استایل خیلی تلاش کردم اما نتیجه ای نداد . سلام فروشگاه کیمیا خوبه آیا واسه خرید آنلاین؟ و این شد که روش های هوشمندانه خرید ،اونم از نوع اینترنتی بیش از پیش در دل مردم جا باز کرد. اتفاقا الان خیلی بیشتر از گذشته برای مردم ،قدرت تحقیق و حق انتخاب بیشتر شده اونهم با وجود این همه سایت های فروشگاهی …

حتما بخوانید:
هکر دسترسی به صدها حساب ایمیل را به مدیران شرکت می فروشد

این سایت به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان بهصورت تلفنی خدمات مشاوره و پشتیبانی میدهد. این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن، نشان ثبت ملی رسانههای دیجیتال و مجوز رسمی برای فعالیت در حوزهی خرید و فروش مجازی است. منظورم اینه که خدمات رو یکسان ارائه بدید، اما برای اون مشتری وفادار خودتون که مدت زیادیه داره خرید میکنه، کمی خدمات بیشتری ارائه بدید بعنوان هدیه واسشون! اکثر افراد خصوصا در این کرونا بازار، ترجیحا و البته ناچارا خرید اینترنتی رو تست کردند و اینجوری بود که کرونا ،دست در دست فروشگاه های اینترنتی این سبک زندگی رو گسترش داد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فروشگاه اینترنتی ظروف دارو.

دیدگاهتان را بنویسید