حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی گروه مولودی کالا حساس بیش از سه ده سال فعالیت حرفه ای در حوزه اسباب خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی کالا در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی کلیدی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر هست که مهم اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم ملازم آوردیم:

  امید است که مشتریان همیشگی و دیرین هم حساس حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی جنس برای مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی فرآورده میتوانید از نشانی تحت به کار گیری نمایید:

  آدرس تارنما قانونی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خویش در راستا اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات اصلی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی در آغاز بر همین اورجینال بوده است که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک محصول با کیفیت و رضایت بخش می باشد و نه هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات اصلی کیفیت و هم ارزش مناسب و رقابتی می باشد فعالیت مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این گروه امیدوار می باشد که به یاری خدا و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اساسی پیروز بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان سعی ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی قیمت رقابتی و دوچندان خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خود را بر تنظیم محصولات اهمیت کیفیت سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا دارای خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خود را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و کلیدی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط اصلی وب سایت خانگی لند اهمیت مدیریت فروش متشخص همین مجموعه قدرتمند و کلیدی میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان زیاد همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و دارای متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنان بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 حساس فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور ایران و اصلی ارزش کاهش از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی دارای کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این گروه فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و دارای ارزش های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی تصور ریلکس تصویب توصیه نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو کالا را در گزیده این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت برنده آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، احتمال دارد شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی البته ضروری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

  حتما بخوانید:
  چگونه با استفاده از این نکات با هر چالش داروهای گیاهی به راحتی کنار بیاییم

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی گزینه نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید کلیدی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت همین تیم در ارتباط باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله اصلی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا دستگاهی فارغ از مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا جور های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار دکان رو کلیدی هم مقایسه کنیم:

  در جدول زیر کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه لطف میشناسید قطعا معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی اصلی برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات شک و تردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار عمل می‌شود. با وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت کنید همین میباشد که خرید خویش را از یک تارنما معتبر و خوش سابقه انجام دهید. مسلما نظرات اعضا در ارتباط با ارآیه جنس و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که برای پیدا کردن سایت های معتبر در نتایج جستجو ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین کنید نیکی لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صدق و صدق نشانی وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای با ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز با استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن اساسی HTTPS آغاز می شود نه تنها حساس HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط تحت قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی اصلی هست که google Chrome هر کاغذ ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در داخل میهن آغاز شده، تصویب و هدایت دکان های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما معتبر از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند دارای تصویب اسم اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش تصویب دیتاها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور همه مغازه های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به ملازم یک یا یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در عاقبت در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید کافی می باشد به کاغذ به دست آوردن و کارهای دارای آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین در آغاز بایستی توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اصلی بانک گزینه نظر برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب وب سایت بانکی که از نحوه مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. چنانچه برگه بانک آیتم حیث دارای عبارت http می باشد هیچ زمان دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  دادستان ها می گویند توییتر ترامپ به سادگی با حدس زدن رمز عبور "هک" شد

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در برگه بانک آیتم نظر، حتی در صورتی که همگی شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه های و کالج به جهت انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که چنانچه به سالم داده ها خویش دارای می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اصلی کشف آنها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین مضاعف گسترده شده و بسیاری از اشخاصی که داده ها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا به جهت یک بار در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از شیوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم حساس هدف آنالیز و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ راهنمایی و سرویس ها دارای ربط با رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین با را از نحوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طرز یک عدد از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اصلی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری کلیدی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن قسمتی از پول متاع به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آن گاه انقطاع رابطه می‌کنند.

  در انتها باز هم بایستی به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان معتبر را نمی اقتدار صرفا حیاتی دقت به سکو آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت پر زرق و برق اینترنتی با هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت همین نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، مهم اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما کمک نماید و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا پیروزشود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  مضاعف

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesGeciktiriciMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü