[ad_1]

بسیاری از ما آرزو داریم که به زبانی غیر از زبان مادری خود صحبت کنیم. صحبت با چندین زبان دنیایی از امکانات را در همه جا باز می کند ، از زادگاه ما گرفته تا کشورهای جهان. یکی از بهترین راه حل های یادگیری زبان در بازار امروز Rosetta Stone است و این معامله به شما امکان دسترسی به تمام 24 زبان ارائه شده توسط Rosetta Stone را برای زندگی می دهد.

همراه با آموزش زبانهایی که می خواهید یاد بگیرید ، این بسته به شما کمک می کند در 12 دقیقه کتاب های تأثیرگذاری را کامل و درک کنید. در حقیقت ، یک کتابخانه میکرو کتاب 12 دقیقه ای ، کتابخانه ای آنلاین با صدها کتاب در قالب متن و روایت است. این سرویس در 12 دقیقه گوش دادن یا خواندن کتاب ها را تقطیر می کند ، که می توانید همزمان آنها را صرف کنید ، که شما را به سگ زدن ، پختن غذا یا سفر به محل کار می برد. طبق The Economic Times ، این برنامه به شما کمک می کند تا “دانش خود را با سرعتی که جهان به آن نیاز دارد کسب کنید.”

سرانجام ، از آنجا که احتمالاً بیشتر از هر زمان دیگری آنلاین هستید ، می توانید از طریق KeepSolid VPN Unlimited کنترل زندگی دیجیتال خود را با امنیت کامل و ناشناس نگه دارید. شما با استفاده از این سرویس VPN با اطمینان بیش از 10 میلیون مشتری در سراسر جهان ، از خدمات گسترده ای از سراسر جهان ، طیف گسترده ای از پروتکل های امنیتی VPN و موارد دیگر برای حفظ امنیت اطلاعات محرمانه خود کاملاً ایمن خواهید بود.

برنامه های شامل:

  • دسترسی نامحدود Rosetta Stone: اشتراک مادام العمر (24 زبان)

  • کتابخانه میکرو بوک 12 دقیقه ای: اشتراک مادام العمر

  • KeepSolid VPN Unlimited: اشتراک مادام العمر

بسته اشتراک اشتراکی در طول زندگی اجتماعی Ft. روزتا استون ، معمولاً 744 دلار ، برای مدت محدود 171 دلار و فقط کد کوپن GETSOCIAL10 هنگام پرداخت آن است.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر