گوگل دفاتر خود را تا سپتامبر 2021 بازگشایی نمی کند.


گوگل در حال حاضر به دنبال دفاتر انعطاف پذیرتر است که خطر را کاهش می دهد و اجازه کار از راه دور را می دهد ، مانند غرفه های ارائه دفاتر برای جلسات آنلاین و فضای باز برای اجتماعات بزرگتر شرکت ها.

گوگل بارها استراتژی بازگشت به دفتر را رد کرده است. خوشبینانه بود که از اوایل ژوئیه سال 2020 به کار برگردیم ، اما این کار را به سپتامبر موکول کرد ، سپس ژانویه 2021 و ژوئیه 2021 را تعیین کرد. جدول زمانی جدید تأیید می کند که بهبود ممکن است طولانی مدت طول بکشد و ممکن است طول نکشد تا زمانی که بیشتر یا همه کارمندان واکسینه نشوند ، ایمن باشید.

طرح دورکاری بلندپروازانه ترین برنامه نیست. شرکت هایی مانند توییتر به کارمندان اجازه می دهند تا در خانه به طور نامحدود کار کنند ، در حالی که Shopify و دیگران می گویند بیشتر کارمندان به طور پیش فرض از راه دور کار خواهند کرد. با این حال ، گوگل به وضوح از هر دو بزرگتر است ، و آنچه انجام می دهد می تواند الگویی برای سایر شرکت ها باشد زیرا آنها در نظر می گیرند که چگونه کار اداری از سر گرفته می شود.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>