گوگل در حال راه اندازی سرویس فیبر نوری 2 گیگابیت بر ثانیه در هانتسویل و نشویل است


گوگل

گوگل خاطر نشان می کند که دیگر منتظر “به روزرسانی گسترده سیستم” نخواهید بود و همچنین برای خانه های هوشمند ، کنفرانس ویدئویی و کار در خانه ایده آل خواهد بود. روتر عمدتا به گونه ای طراحی شده است که به چندین نفر امکان می دهد سرعت اضافی را به اشتراک بگذارند. با این حال ، اگر همه گیگ ها را برای خود بخواهید ، روتر از 4×4 MU-MIMO WiFi 6 سرعت 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می کند ، که می تواند اتصال 2 گیگابیت بر ثانیه را مدیریت کند – اما لپ تاپ یا تلفن هوشمند شما احتمالاً نمی تواند. پسوند Mesh همچنین از سرعت 4×4 MU-MIMO پشتیبانی می کند ، اما فقط در 5 گیگاهرتز. همچنین دارای دو پورت اترنت 1 گیگابیت بر ثانیه است.

روتر Multi-Gig دارای یک پورت اترنت 10G است ، اگرچه گوگل هنوز مشخص نکرده است که این یک RJ45 مسی است یا یک اتصال SFP + نوری. اگر این مورد دوم باشد ، برای اتصال رایانه خود به 2 گیگابیت بر ثانیه به یک دسته سخت افزار دیگر نیاز خواهید داشت. باز هم ، اگر رایانه هایی وجود داشته باشند که در ابتدا از این سرعت ها پشتیبانی می کنند ، تعداد کمی وجود دارد ، بنابراین احتمالاً به یک آداپتور نیاز دارید. اگر فقط 1 گیگابیت بر ثانیه به اندازه کافی خوب باشد ، دارای یک سوئیچ شبکه 4 اترنت 10/100/1000 Base-T اترنت به صورت خودکار است. از دیگر اتصالات می توان به پورت تلفن FXS POTS و پورت اصلی USB 3.0 اشاره کرد.

چه موقع جوامع دیگر این سرعت را می بینند؟ Google Fiber در حال حاضر در 19 شهر خدمات دارد و قصد دارد در اوایل سال آینده 2 گیگابایت در “بیشتر” آنها راه اندازی کند.

حتما بخوانید:
دولت ترامپ پیشنهاد جدایی فرماندهی سایبری از NSA را داده است


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید