گزارش شده است که فیس بوک برای جلوگیری از موارد ضد انحصارطلب ، به ایجاد رقبا کمک می کند

[ad_1]

ما از فیس بوک درخواست مجوز کردیم. سخنگوی کریس Sgro به پست که فیس بوک “با قدرت از خود دفاع خواهد کرد”.

پرونده های مربوط به FTC و 48 کشور در مورد خرید از Facebook به Instagram و WhatsApp متمرکز شده است. در حالی که این دو معامله به ترتیب در سال 2012 و 2014 به تصویب رسیده اند ، این غول اینترنتی اکنون متهم شده است که از این خریدها برای خفه کردن رقابت رقبا استفاده کرده است. فیس بوک این لباس ها را “داستان تجدیدنظرطلبی” خواند و از شرکت هایی مانند گوگل ، اسنپ ، تیک توک و توئیتر به عنوان مدرک رقابت شدید نام برد. او امیدوار بود که از اقدامات نظارتی جلوگیری کند ، به تبلیغات و سایر حمایتهای سیاسی روی آورد.

اینکه آیا مجوزهای کد به شما کمک می کنند یا نه قطعی نیست. در سال های اخیر ، شبکه های اجتماعی جایگزین ظهور کرده اند که گاهی اوقات در پاسخ مستقیم به فیس بوک – دانش فنی لزوماً مشکلی نیست. بلکه نگرانی معمولاً حول تأثیر شبکه و قفل شدن مشتری است. ترک دوستان یا خانواده از فیس بوک یا خدمات آن ممکن است دشوار باشد و اگر از اعتبار فیس بوک در خدماتی مانند اینستاگرام و واتس اپ استفاده کنید دشوارتر خواهد شد.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
Spotify پس از اتصال یک سوراخ امنیتی ، مجبور به تنظیم مجدد رمز عبور بیشتر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet